Tak wiele chciałabym napisać, ale brakuje właściwych słów.Bardzo polecam, osobom którym zależy na konkretach. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu, która dostrzega wiele szczegółów, których człowiek sam nie dostrzega albo nie chce dostrzec. Dociekliwa,zaangażowana i co najlepsze zawsze można liczyć na jej pomoc.
Dzięki niej na nowo nauczyłam się cieszyć życiem,podejmować lepsze decyzje, zaczęłam w końcu dbać o siebie i zauważać swoje potrzeby . Pomogła mi z powrotem stać się silną kobietą, pełną radości. Terapia z Panią Asią to najlepsze co mnie spotkało. Ma niesłychaną umiejętność dostrzegania wszystkiego co się dzieje z pacjentem. Potrafi słuchać, rozmawiać, ale i wspólnie się pośmiać.Dzięki terapiom nauczyłam się bardzo wiele o sobie, dzięki niej zmieniłam totalnie podejście co do mojej osoby i patrzenia na siebie, dostrzegać własne potrzeby, wyznaczać granice.
Kiedy pomyślę o całej mojej terapii to jestem bardzo wzruszona, że jedna właściwa osoba może tak zmienić moje życie i tak wiele mnie nauczyć. Zawdzięczam jej bardzo dużo. Najlepsze jest to,że nie tylko ja dostrzegam zmiany, ale i najbliższe mi osoby. Dzięki niej stałam się doskonalszą wersją samej siebie.