Zoo-Bazar

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Polanki 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariola - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczne i uczciwe podejście do klienta. Mój pies uwielbia robić...
~Mariola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Polecam, robię zakupy. Jestem zadowolona z obsługi i cen. Najniższe ceny w...
~Hania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

świetnie zaopatrzony sklep wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Możliwość zamówienia produktów, których...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Warto odwiedzić wątek zamknięty Polecam sklep, duży asortyment. Miła i pomocna obsługa.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

Serdecznie polecam - bardzo fajny sklep wątek zamknięty Witam, mialem przyjemnosc robic zakupy dla moich zwierzakow w sklepie...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Super sklepik wątek zamknięty Bardzo fajny i przyjazny sklepik. Asortyment bardzo dobrej jakości w bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

Dawno nie spotkalam się z tak przyjaznym sklepem wątek zamknięty Bardzo pomocni pracownicy, ciekawy towar inny niz w sieciowych sklepach....
~Grazyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Polecam :) wątek zamknięty Jak najbardziej polecam właścicielom czworonogów :) Wspaniała obsługa i...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Polecam, bogaty asortyment, świeże produkty wątek zamknięty Polecam, wszystko dostępne, sklep bogato zaopatrzony, szeroki asortyment,...
~Adam W
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Bardzo przyjazna obsługa z chęcią powrócę wątek zamknięty Dzisiaj odwiedziłam rynek w Oliwie. Trafiłam tam na świetny sklep...
~Nowa Klienka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Super sklep! Wszystko w nim można kupić. wątek zamknięty W tym sklepie można znaleźć dosłownie wszystko! Ceny są idealne! Zawsze jak...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Fajny sklep wątek zamknięty Dobrze zaopatrzony, świetne ceny. Polecam
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Godny polecenia wątek zamknięty Kameralny sklepik zoologiczny, w którym kazdy znajdzie cos dla swojego...
~Cezary
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Sklep godny polecenia wątek zamknięty Sklep z świetną, miłą obsługą. Asortyment dopasowywany pod klienta. Rewelacja!
~Grażyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty W końcu powstal profesjonalny sklep zoologiczny w naszej dzielnicy Oliwa,...
~Zofia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Polecam! wątek zamknięty Nowy sklep w samym sercu gdańskiej Oliwy. Idealna lokalizacja, ponieważ w...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry