Widok

Zuch chłopak

"Ein Volk, ein Reich, ein Kaczyński? NIE!!". Do manifestacji sprzeciwu przeciwko kłamstwom Kaczyńskiego doszło dzisiaj w Warszawie. W trakcie bełkotu tego typa do zgromadzonej publiczności pod pomnikiem smoleńskim, wbiegł na postument wk….iony obywatel i wygarnął co myśli o PISie i Kaczyńskim. Wymachiwał przy tym transparentem z napisem jak na początku tej informacji. Facet jednym gestem dotarł ze swoim przekazem do pisowskiego buractwa, ja tymczasem ( bez widocznego efektu zresztą) trudzę się od lat uświadamiając im, jaki są żałosnymi du...mi. Mała rzecz, a cieszy :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
"...ja tymczasem ( bez widocznego efektu zresztą) trudzę się od lat..."

Bo ty durniu d*pa nie agitator jesteś.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pan, który w Polsce nazywany jest Premierem mówi tak :

Jeden z naszych bardzo bliskich przyjaciół z rządu i z PiS, Joachim, opowiedział mi, że jego najmłodsze dziecko lubi maślane ciasteczka. Niestety, musi te ciasteczka przywozić z Brukseli.

To straszne, prawda ?
Neo-PZPRowskie świnki z Folwarku muszą jeździć po ciasteczka do Brukseli.
Kiedyś żona Gierka, tez z PZPR, strzygła się w Paryżu, bo nie było takiego fryzjera w Polsce, który by sprostał oczekiwaniom tej Pani.
W Polsce podniebienia świnek są tak wyjątkowe, ze jedynie belgijskie fabryki są w stanie je zaspokoić.
Ta sama kasta, ta sama partia, ten sam sort.

Polacy nie maja aż tak egzystencjonalnych problemów i za chwile pozbawią neoPZPRowskie świnki z PIS konieczności odbywania tak wyczerpujących podróży po ciasteczka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Krzyż w nalepszej formie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

@jaq:

Proponuję ci pójść w ślady nieszczęśnika-którego-nazwiska-nikt-już-nie-pamięta sprzed 1,5 roku i się spalić (po trosze ze wstydu), pozostawiając duszoszczypatielny list.
Trafisz do szerszego grona odbiorców. Na chwilę, ale zawsze coś. Może nawet zostaniesz bohaterem napisów na t-shirtach?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skoro nawet tak nieistotna osoba jak ty pamięta, to znaczy ze smierć Piotra Szczęsnego nie poszła na marne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry