Widok

Zuch chłopak

"Ein Volk, ein Reich, ein Tusk? NIE!!". Do manifestacji sprzeciwu przeciwko kłamstwom Tuskao doszło dzisiaj w Brukseli.
W trakcie bełkotu tego typa do zgromadzonej publiczności wbiegł na postument wk.iony obywatel i wygarnął co myśli o PO i Tuskowiczu. Wymachiwał przy tym transparentem z napisem jak na początku tej informacji. Facet jednym gestem dotarł ze swoim przekazem do powskiego buractwa, ja tymczasem ( bez widocznego efektu zresztą) trudzę się od lat uświadamiając im, jaki są żałosnymi du...mi. Mała rzecz, a cieszy :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Smakoszu, strzelasz kulą w płot. Jeżeli chcesz wykonać w moim kierunku kontratak, to powinieneś dokonać rozpoznania gdzie uderzyć. Wam, ciemniakom czapkujacym Kaczyńskiemu, wydaje się że macie przeciwko sobie tylko stronników PO.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

zmierzam do czegoś innego,
szkoda mi Twego intelektu i zaangażowania do niecnych celów.
martwię się o Ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Wam, ciemniakom czapkujacym Kaczyńskiemu, wydaje się że macie przeciwko sobie tylko stronników PO.

Właśnie robisz dokładnie to, co krytykujesz - wszystkich nietuskniętych uważając za zagorzałych pisiorów.
Warto zastanowić się nad własnymi słowami, choć w twoim przypadku niewiele to da.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry