Widok

Zuchy maluchy - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,
proszę o opinię na temat żłobka Zuchy Maluchy na Suchaninie. Szukam miejsca dla swojej pociechy, ofert dużo a ta wydaje mi się przyjazna, Proszę o opinie najlepiej mam/ojców którzy tam oddają/oddawali swoje dzieci.
Liczę na pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, prosze o info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek tam chodzi, polecam te miejsce, Pani Agata naprawdę się stara, żeby zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
O, dziękuję za informację!!
rozumiem ze staraniom pani Agaty niczego nie brakuje? Czy opiekunka jest tylko jedna, na ile dzieci? Żłobek funkcjonuje w jednym mieszkaniu,czy w kilku połączonych? Czy nie brakuje miejsca, przestrzeni? Jak wygląda sprawa spacerów, czy dzieci wychodzą na plac zabaw?
Moje dziecko jest dość energiczne i obawiam się, żę nie wytrzyma w małym pomieszczeniu przez 7-8 godzin dziennie, a na tyle muszę pozostawić moje maleństwo.
Bedę wdzięczna za dodatkowe informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek tam uczęszczał, zanim dostał się do żłobka państwowego. Obie Panie opiekunki mocno zaangażowane, dziecko chętnie tam chodziło, lgnęło do opiekunek, a one na prawdę dbały o komfort i dobre samopoczucie każdego maluszka. Wyżywienie spełniało nasze oczekiwania, porcje nawet za duże, jak na maluszki :)
BARDZO, BARDZO POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje za informację, sprawa jedzenia wydaj mi się drugorzędna: katering, na który z trudem zgadzam się wewnętrznie wszędzie jest podobny...:( Bardzo proszę jeszcze o informację czy żłobek funkcjonuje w jednym mieszkaniu,czy w kilku połączonych? Czy nie brakuje miejsca, przestrzeni? Jak wygląda sprawa spacerów, czy dzieci wychodzą na plac zabaw?
Moje dziecko jest dość energiczne i obawiam się, żę nie wytrzyma w małym pomieszczeniu przez 7-8 godzin dziennie, a na tyle muszę pozostawić moje maleństwo.
Będę wdzięczna za dodatkowe informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze jedno jeżeli mogę: co zadecydowało, że zmieniła Pani dziecku otoczenia na żłobek miejski? Rożnica cenowa nie jest wielka, opiekunki nie najgorsze, porcje jedzenia odpowiednio duże...proszę o opinie, gdyż właśnie tego typu sprawy wg mnie przesądzają o wyborze miejsca dla dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dajcie znać,please
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc...jest to jedno mieszkanie - kawalerka z aneksem kuchennym + łazienka więc miejsca jest niewiele, ale dzieci też jest tam chyba ok 10-12, wydaje mi się, że jest ok. Jest też duży taras, na który dzieci wychodzą codziennie, na dwór raczej rzadko, z taką gromadką to nie takie proste. Ja nie wiem ile kosztuje żłobek państwowy ale wydaje mi się że kwota raczej nie jest zbliżona, bo za Zuchy płacę ok 800 zł miesięcznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki!
Napisalaś/Napisała Pani, że poleca to miejsce, rozumiem zatem, że mimo tego, że jest niewiele miejsca...dziecku to nie wadzi:) A na jak długo synek zostaje w żłobku, bo może kilka godzin jest inaczej odczuwalne niż moje planowane 8 h? Ja muszę zostawić moją pociechę na cały dzień:( Proszę o poradę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja synka zostawiam na 8-9 h :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podbijam...bardzo proszę o aktualne opinie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

**** up up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieci uśmiechnięte, mają dużo zajęć. Panie zaangażowane i szczere. Polecamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A proszę powiedzieć ile dzieci jest w grupie i ilu opiekunów, czy dzieci mają dużo miejsca do zabawy? Jak wyglądają posiłki i wychodzenie na spacery (plac zabaw na tarasie?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są dwie panie, czasem 3. Dzieci chyba około 12-13. Miejsca do zabawy wystarcza choć nie jest to bardzo duża sala. Posiłki są z cateringu, mieliśmy okazję spróbować, gdy odebralismy synka wcześniej. Nas osobiście bardzo cieszy, że dzieci wychodzą na dwór codziennie, jeśli pogoda dopisuje. Dzieci na dworze są na dużym tarasie, który należy tylko do żłobka więc cieszymy się że dzieci są bezpieczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziękuję za informacje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry