Widok

Zuza - opinia

Pomorski Rehabilitant M. Rosadziński Temat dostępny też na forum:
Bardzo pomocni! Miałam duże problemy z kręgosłupem, bolało tylko okresowo ale miałam mocne migreny i zawroty głowy. Dwa razy przez to upadłam na ulicy. Lewa słoń traciła sprawność. Drętwiała mi. Żadne leczenie nie skutkowało. Pomoc Jaka dostałam tu w gabinecie przeszła najśmielsze oczekiwania - meczace objawy ustąpiły. Jestem z leczenia zadowolona
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie że są jeszcze tacy pracownicy w tej naszej służbie zdrowia którzy są w stanie pomoc pacjentowi . Ja osobiście po rehabilitacji czuję sie rewelacyjnie , długo szukałem by mnie przyjęto ale jestem bardzo zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojej mamie bardzo pomogli , kiedy po wypadku szukaliśmy rehabilitacji nie mieliśmy większych nadziej że będzie chodziła . Teraz "biega" za wnuczką i jest bardzo szczęśliwa . Polecam ich serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Ala - ocena (3 odpowiedzi)

Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś dziwnym farszem zamiast...

Emil - opinia (3 odpowiedzi)

UWAGA! Biuro rachunkowe działa tylko na własną korzyść! Zanim zada się jakiekolwiek pytanie...

Michał Wieczorek - ocena (4 odpowiedzi)

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w...

do góry