Widok

Zuzanna Kwiatkowska - ocena

Centrum Tańca GABI Temat dostępny też na forum:
Stanowczo nie polecam zajęć prowadzonych w szkołach. Zapisałam córkę, odrazu zapłaciłam pieniądze za wpisowe i za zajęcia. Po 2 odbytych zajęciach przenieśli zajęcia na inną godzinę. Niestety nowa godzina nam nie odpowiadała, wręcz była nie możliwa do realizacji. Mieszkamy na wsi i autobusy jeżdżą u nas do określonej godziny, więc córka nie miała by jak dojechać na zajęcia. Nie dość że musiałam wysłuchiwać pretensji córki, której obiecałam że będzie chodzić na zajęcia taneczne, było jej bardzo przykro, to nie zwrócono mi kwoty wpisowej! Mimo że nie zrezygnowałam z zajęć z naszej winy! Tak się nie postępuje z klientem! Dla mnie to zwykłe naciągactwo i kradzież !
Po publikacji powyższej opinii został wykonany do mnie telefon z groźbami właścicielki, że jeśli nie usunę opinii to sprawa zostanie podana do sądu. Więc radzę się każdemu dwukrotnie zastanowić zanim podpisze umowę z tą firmą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

FAKTY: Dziecko uczestniczyło w 2 zajęciach, za które należy się opłata. Rodzic dziecka wykonał przelew za opłatę stałą i jedną ratę czesnego za jeden miesiąc. 18 października Centrum Tańca GABI zwróciło przelewem opłatę, potrącając wynagrodzenie za 2 zajęcia, w których dziecko uczestniczyło. Oddano również opłatę stałą, która zgodnie z umową nie podlega zwrotowi. Osoba pisząca opinię dostała więcej niż się jej należało! Telefon został wykonany z prośbą o usunięcie niesłusznie stawianych i niezrozumiałych zarzutów. Pomimo wielokrotnych wyjaśnień mama dziecka w sposób pretensjonalny i nerwowy w rozmowie narzucała swoją retorykę, która jest niezgodna z prawdą i podpisaną umową, z której wynika iż opłata za zajęcia naliczana jest od momentu udziału dziecka i odnotowana w dzienniku. Używanie określeń „naciągactwo i kradzież” jest zwykłym pomówieniem, a za wykonaną usługę należy się rozliczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

były uczeń KSP - opinia (3 odpowiedzi)

Jestem byłym uczniem KSP i mogę szczerze powiedzieć, że ta szkoła to totalne dno. Budynek jest...

andrzej - ocena (4 odpowiedzi)

Drogo, drogo i jeszcze drożej.

Maciej - opinia (3 odpowiedzi)

Profesjonalne podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam!

do góry