Widok
Zuzanna - ocena
Z całego serca polecam położną Paulinę Andrzejewską oraz placówkę NCM.
Trafiłam do NCM zupełnie przypadkiem i dziś wiem, że był to najlepszy możliwy wybór. Od pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana i prowadzona przez cały okres ciąży. Jako przyszła mama nie wiedziałam wielu rzeczy dotyczących procedur czy organizacji opieki, jednak dzięki Pani Paulinie nigdy nie czułam się zagubiona.
Ogromnie doceniamy prowadzone przez nią zajęcia szkoły rodzenia oraz indywidualne podejście do nas zarówno w czasie ciąży, jak i podczas wizyt patronażowych po porodzie. Dzięki jej wiedzy, zaangażowaniu i wsparciu czas oczekiwania na dziecko stał się dla nas ekscytujący, a nie stresujący. Po porodzie czuliśmy się spokojni i pewni, ponieważ wiedzieliśmy, że mamy na kogo liczyć.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje również dr Kamil Nowacki świetny ginekolog, profesjonalny i budzący zaufanie.
Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam właśnie do NCM. Z ogromnym sentymentem wspominam cały okres ciąży i opieki, którą tam otrzymaliśmy. Uważam, że była ona na poziomie przewyższającym niejeden płatny kurs czy prywatną klinikę. Dziękujemy za wszystko!
Trafiłam do NCM zupełnie przypadkiem i dziś wiem, że był to najlepszy możliwy wybór. Od pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana i prowadzona przez cały okres ciąży. Jako przyszła mama nie wiedziałam wielu rzeczy dotyczących procedur czy organizacji opieki, jednak dzięki Pani Paulinie nigdy nie czułam się zagubiona.
Ogromnie doceniamy prowadzone przez nią zajęcia szkoły rodzenia oraz indywidualne podejście do nas zarówno w czasie ciąży, jak i podczas wizyt patronażowych po porodzie. Dzięki jej wiedzy, zaangażowaniu i wsparciu czas oczekiwania na dziecko stał się dla nas ekscytujący, a nie stresujący. Po porodzie czuliśmy się spokojni i pewni, ponieważ wiedzieliśmy, że mamy na kogo liczyć.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje również dr Kamil Nowacki świetny ginekolog, profesjonalny i budzący zaufanie.
Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam właśnie do NCM. Z ogromnym sentymentem wspominam cały okres ciąży i opieki, którą tam otrzymaliśmy. Uważam, że była ona na poziomie przewyższającym niejeden płatny kurs czy prywatną klinikę. Dziękujemy za wszystko!