Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz K. Pazurkiewicz - ocena nowy temat Osoba i firma warte polecenia. Każde zwierze będzie super zaopatrzone i...
~Tomasz K. Pazurkiewicz
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 kwietnia 2024

Aneta - opinia Pani Marta ma ogromne serce dla zwierząt. Mój piesek był na kilku długich...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Kasia - opinia Dziękujemy za opiekę ️
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2023

Jacek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, duża wiedza, polecam wszystkim co chcą wyszkolić swoje...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

ulubiony piernik - opinia wątek zamknięty Widoczny i odczuwalny pełny profesjonalizm, duża wiedza plus umiejętne...
~ulubiony piernik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2021

Movinia - opinia wątek zamknięty Pełne zaangażowanie i troska. Bez wahania oddaję swoje zwierzaki p. Marcie.
~Movinia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Kasiacichocka - opinia wątek zamknięty Najlepsza behawiorystka na pomorzu. Świetne podejście do zwierząt i...
~Kasiacichocka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Daga - opinia wątek zamknięty Mam zwierzeta od zawsze i stres zwiazny z wizyta u weterynarza byl u nich...
~Daga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Serdecznie polecam wątek zamknięty Ze względu na wyjazdy służbowe musiałam oddać swojego psiaka pod opiekę. Pani...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza połączona z miłością do zwierząt, którą...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Serdecznie polecamy! wątek zamknięty Nasz psiak jest regularnym gościem hotelu "Zwierz mi się". Miejsce rozpoznaje...
~Julita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry