Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdynia, Korzenna 16A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
podziękowania wątek zamknięty serdeczne podziękowania za wyleczenie mojej 17-letniej kotki.wspaniali,młodzi...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

super wątek zamknięty Super weterynarze. Ceny...
~Solaris Trollino 12M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Świetna lecznica POLECAM wątek zamknięty Nigdy nie dawałem opinii na temat odwiedzonych przeze mnie miejsc. Tym razem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

SUPER!!! Szczerze polecam, zaskoczyli mnie podejściem do zwierzt wątek zamknięty Odwiedziłem to miejsce po dłuższej przerwie. Dużo się zmieniło - dużo nowych...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Fachowa i bardzo miła obsługa, niewygórowane ceny. Otwarte w każdy dzień...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Klinika godna polecenia! wątek zamknięty Świetna obsługa, bardzo konkretnie i fachowo, bez zbędnych ogólników. Dobre...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Dramat wątek zamknięty Bylam z chorym kotem u ktorego stwierdzili guza,a kot ma chora watrobe i...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Najlepsza lecznica wątek zamknięty Polecam wszystkim, bardzo profesjonalna obsługa. Ceny ok
~karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Podziękowanie za lidzbarskie koty wątek zamknięty ,,To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w Niebie.”...
~Iwona Gołebiowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Pogorszenie wątek zamknięty Niestety, odkąd właściciele zaczęli zatrudniać stażystów/praktykantki czy też...
~Pracodawca
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Paulina - opinia wątek zamknięty super weterynarze z pasją, cierpliwością, zawsze mający czas gorąco polecam
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

brak profesjonalizmu wątek zamknięty Byłam z moim nowo nabytym kociakiem (4miesiące) aby zrobić podstawowe badania...
~Aleksandiii
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Polecam tę Przychodnię wątek zamknięty Od lat strzygę tam moje pieski, szczepię i badam. Mam zaufanie i sympatię do...
~Aneta Podgórska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Najmilszy zwierzyniec pod słońcem... wątek zamknięty Witam serdecznie... Pani dr Iza Tomczak i dr Marcin Chojnowski oprócz...
~Iwona Stankiweicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Najlepsza wątek zamknięty Polecam z całego serca.Miła i fachowa opieka. Lekarze weterynarii z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Bardzo dobry wet wątek zamknięty Bardzo fachowa, miła i sympatycza obsługa weterynaryjna. Widać, że są to...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Weterynarz do kastracji kocurka wątek zamknięty Witam, niedługo czeka naszego kotka zabieg kastracji, w związku z tym mam...
~Lusia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

E. Szafran - opinia wątek zamknięty Super sympatyczni lekarze z powołania. Widać jak kochają zwierzęta. Gorąco...
~E. Szafran
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

polecam wątek zamknięty super lekarze z powołaniem ;) świetna fachowa obsługa. Polecam gorąco
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Miałam wiele pytań i wątpliwości dotyczących mojej suni, która urodziła...
~Dorota Saath
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

45

wątków

do góry