Widok

Zwyczajna szkoła w polskiej rzeczywistości.

Polskie szkoły borykają się z problemami finansowymi, papierologią, przeciążąnym i przestarzałym programem nauczania. Jedyną szansą na dobrą przyszłość polskich dzieci jest współpraca nauczycieli i rodziców, wzajemny szacunek, dbanie o wartości i tradycję. Rankingi i opinie o szkołach uważam za krzywdzące, gdyż nie wszyscy mają równy start społeczno-ekonomiczny . Szkoła Podstawowa Nr 10 zlokalizowana jest w trudnej dzielnicy Gdyni, ale na przestrzeni lat widać dużo dobrych zmian, czego dowodem jest np przyznany medal "Gdynia bez barier" za pracę na rzecz uczniów z niepełnosprawnością.

 Moja ocena

Szkoła Podstawowa nr 10  |  (kategoria: Szkoły podstawowe)

  • Poziom nauczania: 4
  • Zajęcia dodatkowe: 4
  • Wyposażenie: 3
  • Bezpieczeństwo: 5
  • Ocena ogólna: 4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, trudne czasy dla polskiej szkoły ... Uważam również, że rodzice są zbyt roszczeniowi i wymagają od szkoły przejęcia trudu wychowywania swoich dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspolpraca owszem jesli jest moizliwa i chec z obu ze stron,czego w tej szkole uzyskac nie mozna. Super jest jesli im przytakujesz i nie masz zadnego problemu do rozwiazania.Sa w tej szkole super pedagodzy ale pani psycholog do wymiany zadnej checi i wspolpracy.Podejscie tragedia,olewczy spsob bycia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hehehe, popatrzcie na IP komputerów, z których pisane są opinie... Jednoznacznie z nich wynika, że jest tu ktoś, kto prowadzi monolog z samym sobą! Żenujące! zapewne to pedagog lub psycholog, bo jak widać, do nich kierowane są główne zarzuty działalności SP10 z Gdyni.
Osoba ta jakoś uważa, że ma wokół siebie samych głupców, a tymczasem to ona wychodzi na błazna!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum SP 10

SP 10 gdynia 2018/19 zerówka skandal!!!! (3 odpowiedzi)

liczba uczniów w zerówce 28!!! ustawa mówi o nieprzekraczalnej liczbie dzieci w klasie- 25....

do góry