Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najwspanialsza Szkoła podstawowa!!!! :):) wątek zamknięty Witam Nazywam się Michał Parasiński. Jestem absolwentem szkoły. Aktualnie mam...
~Michał Parasiński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

SP 10 gdynia 2018/19 zerówka skandal!!!! wątek zamknięty liczba uczniów w zerówce 28!!! ustawa mówi o nieprzekraczalnej liczbie dzieci...
~rodzic z zerówki
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Zwyczajna szkoła w polskiej rzeczywistości. wątek zamknięty Polskie szkoły borykają się z problemami finansowymi, papierologią,...
~Robi1232
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Szkoła Podstawowa nr 10 opinia wątek zamknięty Proszę nie obrażać rodziców a przede wszystkim dzieci ,wrzucając Nas do...
~Katarzyna
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2016

jedna z najgorszysz podstawowek wątek zamknięty czytaja komentarze zgadzam sie z tym ze jest w tej szkole kompletny brak...
~RENATA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Szkola sp 10 Gdynia to porażka wątek zamknięty Szkoła z oddziałem integracyjnym to porażka wielka nie ma tam żadnego...
~Mama
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2016

Jedna z najgorszych podstawowek wątek zamknięty Zgadzam sie z poprzednimi opiniami szkola jedna z najgorszych uczen na...
~MAMA
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Sp 10 wątek zamknięty Nie polecam moje dziecko uczy się w 5 klasie większość dzieci pochodzi tam z...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Nie polecam tej szkoły wątek zamknięty Szkoła w której pan dyrektor raczej nie dba o interesy uczniów. Rodzicom...
~rodzic
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Zadowolony rodzic wątek zamknięty Jest to bardzo fajna szkoła.Moje dziecko chętnie chodzi .KOCHA PANIE...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Pani pedagog wątek zamknięty To jest jedna z ciekawszych person SP10. W godzinach, w których by się mogło...
~Jan
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry