Widok

Życzenia

Niech żyje partia rządząca
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 23
Niech żyje partia nierządząca przez 8 lat.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

a głupszych życzeń to już naprawdę nie ma ?

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
bez wirusów, monowładzy PIS-u, zakazu aborcji, zakłamywania historii, bełkotu o Smoleńska, wygibasów legislacyjnych magistra Ziobry , chamstwa Pawłowicz, oportunizmu Piotrowicza i całego tego gó...a

Życzę wszystkim powrotu do normalnego, cywilizowanego kraju, który szanuje demokrację ,sprawiedliwość, prawa mniejszości i rozdziału państwa od kościoła
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 14

A normalnych, sprawiedliwych Polaków, patriotów, chrześcijan już na tym forum nie ma???!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 17

Qwa Polska to kraj z tektury i papy, Polska to państwo teoretyczne, dobrze, że obecnie Polska to kraj, normalny, cywilizowany, sprawiedliwy, wybrany w 2015r w demokratycznych wyborach, w którym szanuje się wartości chrześcijanskie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 21

Covid nie boksuj się z szambem, bo do tych matołów Twoich oponentów żadne rozsądne argumenty nie trafiają.
Np. całościowo oceniając pozytywnie program 500+ to część tego programu społecznego trafia w ręce rodziców matołów i patologii społecznej. Za ten dodatek PIS kupił sobie głosy mało wykształconej warstwy społeczeństwa. A ta społeczność jest najbardziej aktywna na forum, ale żeby coś komuś dać trzeba zabrać innym { np. obiecanej podwyżki płac przez PIS w służbie zdrowia czy nauczycielom}.
Tych ludzi nie interesuje łamanie przepisów Konstytucji, brak poszanowania przepisów prawa, ale za to modlitewnie trwają w teorii spiskowej Katastrofy Smoleńskiej. O łamaniu zasad prawa przez PIS można już napisać bardzo dobrą pracę doktorską.
Dodatkowo bronienie infantylnych teorii i kazań Ojca Dyrektora , usprawiedliwianie i tolerowanie pedofilstwa w kościele to jest ich samoobroną w stosunku do racjonalnych argumentów większości społeczeństwa Województwa Pomorskiego, gdzie zdecydowanie bronimy zasad praworządności.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10

Alle luna i wszystkiego dobrego ale nam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, oczywiście masz rację, ale trudno zaakceptować zawłaszczanie sobie prawo do patriotyzmu przez takich oszołomów.
Nie można pozwolić, aby kłamstwo metodą Goebbelsa powtarzano w kółko zapadało ludziom w pamięć

Trzeba glośno powiedzieć, ze można byc patriotą i kochać Polskę nie słuchając prymitywnego populizmu ze strony PIS-u i kościoła.
Nie dajmy sie zepchnąć do narożnika dla złych Polaków, bo to nie jest prawda.
Stosowana z premedytacja metoda dzielenia Polaków służy tylko i wyłącznie do utrzymania władzy przez Kaczora, który , zwróćcie uwagę, nie rozwiązal żadnego konfliktu społecznego w Polsce, a jedynie stosuje metodę przykrywania jednego problemu za pomocą wywoływania kolejnej awantury.
Nie dajmy sie ogłupić, nie dajmy się wpuszczać w kolejne wojenki Kaczora, który musi w końcu odejść

Musi odejść razem z calym pokoleniem styropianu i stanu wojennego, pokoleniem teczek, agentów, podejrzeń i rozliczeń.
Polska potrzebuje zmiany pokoleniowej wsród polityków. Potrzebuje być normalnym krajem w Europie, który mysli o przyszłości, a nie zajmuje się grzebaniem w aktach SB i stawianiem pominików.
Nie ma potrzeby stać w okopach Świętej Trójcy, bo nikt nas nie atakuje, a jedynie pod rządami PIS z nas się śmieją w Europie i tego powodu jest mi po prostu wstyd.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

A co Ty zrobiłeś ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Covid przynajmniej właściwie głosował.
Z całą pewnością nie głosował za:
- populizmem,
- d**ilnym podziałem Polaków na patriotów i złych Polaków.
Akurat te osoby , które rządzą aktualnie pilnują swoich własnych interesów. Przypominam, Ziobro tak się kajał przed Prezesem, że aż mu się głos łamał. Nie bez potrzeby, bo jego żona i brat są zatrudnieni na prominentnych stanowiskach w spółkach skarbu państwa . Ich wynagrodzenia może pozazdrościć nawet szczęśliwca, który wgrał 6 w Totolotka.
Minister zdrowia zamówił takie zakupy związane z Covid, że po zmianie władzy odsiedzi 10 lat za przestępstwo urzędnicze, ale teraz butnie śmieje się obywatelom w twarz.
Totalny brak samokrytyki.
Dodatkowo jestem niesamowicie "zadowolony", że po niesamowitej dyplomatycznej pracy Jarka, rządu i Ministerstwa Spraw Zagranicznych wrak Tupolewa za rządów PIS już wrócił do Polski i specjalna komisja Maciarewicza na przykładzie puszki od Pepsi i wybuchu parówki rozwiązała przyczynę Katastrofy Smoleńskiej. Ciekawe czy do eksperymentu zużyto parówki z indyka czy wieprzowiny, bo to jest istotny ślad w rozwiązanie zagadki. Mnie natomiast przyziemnie interesuje ile kosztowało nasze państwo zatrudnienie pseudonaukowców.
PiS owska aktywna i metryczna kampania wyborcza "zablokowała" wybór powszechnie znanego antydemokraty Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej stosunkiem głosów 1 do 26, a Beata Szydło dostała bukiet kwiatów za niesamowicie udaną politykę zagraniczną.
Mieszkańcy Banina zastanówcie się, dla wypośrodkowania Waszych wiadomości o świecie oglądajcie informacje z Polsatu i TVN, bo w naszych realiach informacje z TV PiS to jest propaganda jak za mrocznych czasów ze stanu wojennego.
Niestety Kaczor musi odejść, bo on już przeżył swoją gehennę, nie obejrzał Teleranka i pomimo usilnych próśb nikt z władzy PRL nie chciał go izolować. Był tak prześladowany, że za komuny obronił pracę doktorską.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Obudź się człowieku. TVN przedawkowales . Propagandowa stacja TVN niemoecka poniekąd tak jak onet udaje neutralna . A czy na TVN mówili że poza Jandą zaszczepił się prezes TVN Misztal?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

Sbek Miszczak (65) i jego dziewczyna Cieślak (40) a także powiązany z TVN komuch Walter i jeszcze 20 takich związanych z po
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

Oni stoją w kolejności , poza kolejnością.(słowa Laskowika z kabaretu TEY. ) Nawet prasa w Nepalu o tym pisała.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

A Ty gdzie mieszkasz? , skąd przyjechałeś? , przecież to prawda!, więc, dlaczego minusujesz! .Acha w tvnienawiść, SB. stokrotka o tym nie mówiła!!!.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Minusują ubecy. To jest prawda. A w Onecie kilka dni temu pisał jakiś mądry o smutnych świętach żołnierzy niemieckich podczas 2 wojny światowej. Przecież oni mordowali Polaków. W d*pie mam to czy mieli smutne święta. Co za dziennikarstwo . Chyba niemieckie .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

Analityku ubeków.
Na dzień dzisiejszy najmłodszy podpierdacz SB powinien mieć około 50 lat. Ile ludzi mieszkających w Baninie oprócz dawnych mieszkańców jest starszych
Smutny człowieku, żaden żołnierz nie idzie na front z własnej woli. Decyzja o wojnie jest wolą klasy politycznej. Gdzie się kończy argumentacja dyplomatyczna wysyła się własnych żołnierzy do walki. Wiem, że w obecnych czasach jest armia zawodowa ale wcześniej było to wojsko z obowiązującego poboru. Czy uważasz, że żołnierze z poboru w czasie stanu wojennego stali w obronie socjalizmu, nie oni stali na rozkaz przełożonych.
W stanie wojennym miałem 16 lat ale widziałem żołnierzy służby zasadniczej grzejących się przy koksownikach. Nie spędzali świąt z rodziną z własnej woli .
Czy Francuz, Niemiec czy Polak jako żołnierz wykonuje rozkazy generałów i polityków i walczą zgodnie z obowiązującymi zasadami prowadzenia walki.
Casus Nangar Chel osłabia morale naszych żołnierzy.
Jak Putin zamacha szabelką to będziesz szczał w gacie i nie będziesz miał 500+.
Dwie brygady na wschodzie Polski nie powstrzymają ataku Rosji na północne granice RP .
Ucz się rosyjskiego, bo przy Twoim patriotyzmie i analityce historii czeka nas ciężki los.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oto słowo Boże
Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na Covid-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji - te słowa wypowiedział podczas mszy świętej ksiądz jednej z gorzowskich parafii. Duchowny wezwał także do modlitwy za naukowców, aby wynaleźli szczepionkę "niebudzącą kontrowersji moralnych"
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Gorzow-Wlkp.-Szokujace-slowa-ksiedza-szczepionki-na-Covid-19-zrobione-z-cial-dzieci-z-aborcji.
Tygodnik "Wprost" wyliczył majątek o. Rydzyka na sumę 294 mln zł, co daje mu pozycję 87. najbogatszego Polaka. Gazeta wyszła z założenia, że zakonnik jest właścicielem swojego imperium medialnego. Perłą w koronie pozostaje Radio Maryja, który zostało wycenione na 240 mln zł, choć oficjalnie rozgłośnia nie przynosi zysku i nawet nie może emitować reklam.

Toruński duchowny może liczyć jednak na sowite datki od wiernych, ale także od innych bogaczy. Polonijny milioner z Argentyny Jan Kobylanski pochwalił się, że przekazał Rydzykowi 130 tys. dolarów. Jego konto zasiliły też fundusze swego czasu zbierane na ratowanie Stoczni Gdańskiej. Z wyliczeń "Gazety Wyborczej" wynika, że mogłoby to być nawet 160 mln zł! Jak wiadomo żadna złotówka nie trafiła finalnie na rzecz stoczniowców.
Geotermia, wyższa szkoła, muzeum to tylko niektóre inwestycje ojca Tadeusza Rydzyka, finansowane z budżetu państwa. Odkąd Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, mają się lepiej niż kiedykolwiek w historii. Od 2015 r. z budżetu państwa przez fundacje redemptorysty według wyliczeń OKO.press przeszło już ponad 214 mln zł. Na co konkretnie Rydzyk nie ujawnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

hej
Pozwolę sobie na 3 krótkie komentarze
1) Politycy i celebryci powinni sie szczepić w pierwszej kolejności w świetle kamer, aby dac dobry przykład. To oczywisty bład obecnego rządu, ze zaniedbał akcje informacyjną i edukacyjną. Błąd Jandy i innych osób , ze zrobiły to na skróty.
2) Najgłośniej protestują przeciwko szczepieniom celebrytów Ci, którzy wcale nie chcą się szczepić
3) Za chwile w Polsce bedzie tyle szczepionek zamówionych przez EU, że nie bedzie kogo szczepić. I co wtedy powie nasz dzielny, anonimowy Anonim, żeby opluć wolne media, EU i opozycję? Na pewno zwali wszystko na Tuska i zagraniczny kapitał, bo tak go nauczyli w ziejącej wprost chrześcijańska dobrocią TVP i Trwam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

~anonim 5.173.9.* durny jestes jak but TVN nie niemiecki a amerykański! matko co za ..................brak słów

Covid z ciemnota nie wygrasz,podatki wyższe, ceny wyzsze, kradna a gawiedz sie cieszi i mówia ,że dobrze jest.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Ja uważam, że słowa mają znaczenie i słowa mają konsekwencje. Gdy osoby publiczne zachęcają do dzielenia narodu, gdy mówią o politycznych rywalach per wrogowie, zdrajcy i oszuści, to zawsze znajdzie się część wyborców, która nie rozumie, że to polityka i potraktuje to dosłownie..
Zobaczcie co sie dzieje w US w momencie przejmowania władzy od populisty Trumpa!!
U nas będzie dokładnie tak samo. Pisowcy wiedza dokłądnie , ze łamią prawo niszcząc w Polsce słabą i tak demokrację. W obawie przed odpowiedzialnoscią będa trzymać sie kurczowo władzy jako ratunku przed odpowiedzialnoscia prawną.

Trzeba teraz głośno o tym mówić , aby próbować przynajmniej zapobiec tragedii w niedalekiej przyszłości
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tvn mam rodowód niemiecki Co za bzdury tam opowiadają.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Wolne media opluć!!!. Wtargniecie z agentami ABW w 2014 r. na redakcje Wprost by zabrać nagrania kompromitujace rządzącą władze. Acta 2 głosowali za, by była możliwość filtrowania internetu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

Proponuję wejść na portal Trójmiasto, gdzie jest napisane o zatrzymaniu byłego z (po) biznesmena Łukasza, Z, I tak powoli, (po) woli do najważniejszego w tych korupcyjnych, złodziejskich czasów,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Całe dwa miliony! Sasinowi czy Szumowskiemu butów nie jest godzien czyścić, zwykły pętak co nas drobne się połasił.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale przecież dostali łapówki od Ukraińców. To jest postawa patriotyczna. Dostali w łapę ale w Polsce będą wydawać pieniądze. Za ich wydatki Skarb Państwa dostanie VAT za każdą transakcję. Nowak kupi sobie następny zegarek i dobrze.
Przynajmniej częściowo mamy satysfakcję za rzeź Wołyńską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

hehe...teraz Pisiory ciągają za korupcję swoich przeciwników politycznych, potem nastąpi zmiana i będa procesy korupcyjne Pisiorów.
W koło Macieju to samo. Wszyscy politycy kręca lody, bo w Polsce idzie sie do polityki własnie po kasę. Hasła na partyjnych sztandarach nie mają tu zadnego znaczenia.
Dlatego bez sensu jest ekscytowanie się ze kiedyś kradli mniej, teraz wiecej lub odwrotnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Trzeba pilnie repolonizować TVN . Co oni tam opowiadają. piorą mozgi Polaków. Tak jak rydzyk czy tvp . Każda grupa społeczną ma swojego guru w telewizji . Czy w nie macie własnego zdania .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

nie maja, ludzie juz dawno przestali korzystac z mozgu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

~anonimie 5.173.
9.A nie czytałeś, że w Luxmedzie zmarnowano 90 szczepionek, bo tak logistycznie program szczepień zorganizował nasz idealny rząd. To nie był błąd ochroniarza w firmie. Brak jest systemu szczepień. Jest 90 sztuk w jednej dostawie razy X szczepionek dla służby zdrowia, a brakującą ilość iniekcji odbywa się na zasadzie łapanki tylko czasami brak kogo złapać na resztę szczepień.
Proponuję oglądać Wydarzenia i ich informacje na Polsacie, wzbogacając wiedzę o fakty na TVN.
Ja pamiętam jak idealne wiadomości w czasie stanu wojennego przedstawiali prezenterzy w mundurach. A teraz jest tylko gorzej.
W naszym kraju wszyscy są zadowoleni, a przede wszystkim:
- hotelarze,
- gastronomicy,
- cała branża turystyczna,
- fitness kluby. itd,
Całe szczęście, że w naszej gminie jest to działalność marginalna i nie powinnyśmy tak znacznie odczuć skutków pandemii w budżecie naszej gminy , ale uważam , że powinniśmy od czasu do czasu korzystać z usług naszych restauracji w pobliżu zamawiając dania na wynos.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak rudy kaczor to persona non grata Polski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum Banino

Osiedle pod lasem (65 odpowiedzi)

Witam, Choć osiedle podlega pod Barniewice, zapytam tutaj bo tam to forum raczej nie żyje....

Kurier InPost (38 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś jeszcze ma/miał niemiłe doświadczenia z kurierem InPost, który obsługuje nasz...

Kominek dymi przy podkładaniu - czy ktoś ma taki problem? (60 odpowiedzi)

Kominek dymi przy podkładaniu czy ktoś ma taki problem?Jakiej mocy kominki macie u siebie...

do góry