Widok

a jaki lekarz - gdynia

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
A do kogo w gdyni do lekarza w czasie ciąży. Na NFZ chyba trzeba trochę czekać. Może prywatnie, ale nie mam doświadczenia więc nie bardzo wiek do kogo? Mieszkam na dąbrowie - może przychodnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez z Dabrowy i ciązę mi prowdziła dr Grzybowska z naszej przychodni. Było OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez z Dąbrowy, ale nie miałam czasu na wyczekiwanie w kolejkach i chodzę prywatnie do dr Zalewskiego (polecony przez koleżanki) przyjmuje na Starowiejskiej - polecam. Możesz poczytać o nim na www.znanylekarz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale jak się jest w ciązy to chyba nie trzeba czekać w takich kolejkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba.mnie nigdzie nie chcieli przyjac szybciej niz za 2-3 miesiace a stan ciazy niczego nie przyspieszał.ostatecznie zostalam poniekad zmuszona do wizyt prywtnych...niestety...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź do przychodni - powiedz, że jesteś w ciązy - wyznaczą ci wizytę - a potem już będa wyznaczać co miesiąc
tak na[rawde to w pierwszych 3 miesiącach nie ma pośpiechu - później się zaczyna robic badania itd - także spoko
wizyty są wyznaczane na godziny, ale przewaznie jest jakas obsuwka - ale luzik
polecam dąbrowę i dr grzybowską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm...mnie chcieli przyjac dopiero w 5 miesiacu ciazy.moze na pierwsza wizyte idz prywatnie a w miedzy czasie doczekasz sie na NFZ.ja zaluje ze tak nie zrobilam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własnie zarejestrowalam sie w naszej przychodni na 07.01. - Pani pielęgniarka powiedziała (po sprawdzeniu wszytstkich dat) że nie ma pośpiechu - jeśli jest OK. Ale żeby upewnić sie czy na pewno jestem mam zrobić beta HCG. Czy można to badanie zrobic w godzinach popołudniowych? Słyszałam że w Instytucie Medyzyny Tropikalnej robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niewiem.mi powiedziano ze lepiej rano i poszlam rano o 6.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sądze, że nie musisz biegać do redłowa, a możesz zrobić w laboratorium przychodni - trzeba było od razu wdepnąć i zapytać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie.ja robilam u siebie na przychodni normalnie.:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytałam, ale w przychodni powiedzili że do 10, a ja bym chciala po południu :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba pozostaje Ci sie dostosowac do godzin:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podejdę jutro rano i będę wiedzieć na 100%. Ciekawe kiedy wynik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam na drugi dzien.ale pewnie wszedzie jest inaczej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Bednarza, przyjmuje prv w Gdyni na Śląskiej i w szpitalu miejskim. Prowadzi moją pierwszą ciążę i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA też jestem z Dąbrowy i chodziłam do dr Maciejewskiego na Zwinisławy na Fikakowie, ale mimo że jest świetnym specjalistą, to kolejki do jego gabinetu są nie do przeżycia, obojętnie czy ciąża przebiega prawidłowo, czy coś się dzieje niepokojącego.

Dlatego przy drugiej ciąży wybiorę się do dr Liro, też tam przyjmuje i kilkakrotnie widziałam, jak dziewczyny zapisywały się do niego na następny tydzień. Dr ma bardzo dobre opinie, więc wydaje mi się, że warto.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak chcesz zrobic bhcg to najlepiej w laboratorium szpitala morskiego czynne generalnie przez cala dobe i wynik tez zawsze byl po kilku godzinach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie zrobiłam betę w przychodni na dąbrowie. wynik dzisiaj po południu telefonicznie lub jutro po 13 w przychodni. Oczywiście będę dzwonić :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam dr. Tomczyk z Dąbrowej , chodzę do niej odkąd skończyłam 17 lat ..a trochę czasu juz minęło.. prowadzi moja ciazę :-) jest baardzo miła i co uwielbiam ..nie trzeba stac w kolejkach jak w przychodni..umawiasz się na godz. i wchodzisz :-) dla zainteresowanych Szafranowa 25e/3 tel 604 463 565
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakiegoś innego lekarza bardziej z cetrum Gdyni lub Rumi. dz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm coś mi konto nie załadowało wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry