Widok

a kiedys

a kiedys to tu bywalo milo i ciekawie.


tradycyjne mach-mach w strone blurpa :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

www.zumi.pl

www.zumi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

www.zumi.pl

www.zumi.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko płakać

Getz Linzenmejer jakich ty masz dennych pracowników. Same prostaki

fiedorowicz stasio - głupek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kuroniowi się nie udało

nikt inny tylko niejaki sławny Kuroń zamiast harcerstwa chciał wprowadzić pionierów na wzór z ZSRR. Celem jego było też wprowadzenie czerwonych chust, na wzór pionierów z ZSRR.
Obecni reformatorzy troszkę zdemenciali wprowadzić pragną nazwę skaut dla naszego pięknego harcerstwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kuroniowi się nie udało

nikt inny tylko niejaki sławny Kuroń zamiast harcerstwa chciał wprowadzić pionierów na wzór z ZSRR. Celem jego było też wprowadzenie czerwonych chust, na wzór pionierów z ZSRR.
Obecni reformatorzy troszkę zdemenciali wprowadzić pragną nazwę skaut dla naszego pięknego harcerstwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe

czy długo musiał szukać szczyl tego, co jest powszechnie znane i z czego od dawna już nic nie wynika. pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

... ale o co chodzi??? ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w mętnej wodzie warchiły pływają

władze miasta lubią nieporządek, bałągan, rozgardiasz i bród. W takim bajzlu czują się dobrze. Liczą sobie tylko kasiorkę, którą dostaja za friko. Zwykłego petenta traktują jak zło konieczne i najchetniek nakopali by mu do dupy aby dał im spokój.Wtedy to jest życie. Ich pseudoproblemy kończą się o 15, 00 lub 16, 00.Co urzędasów obchodzi prawo, przepisy bałagan. Dostali dobre posadki po znajomości. Straż miejska pilnuje aby im sie krzywda nie stała. A TY PODATNIKU PŁACISZ NA TYCH DARMOZJADÓW I WARCHOŁÓW
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uzupełnienie dla komsomolców Mansona i hobo

Jacek Kuroń chciał wprowadzić kołchozy i nazwę komsomolec. Tak tak ładnie by było komsomolec hobo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niemiecki burak

Getz Linzenmejer ty niemiecki buraku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj, hyde park już nie żyje :(

A coś tak nas tknęło, żeby tu zajrzeć - i co? Prawie same reklamy, poprzetykane bezsensownymi, chamskimi odzywkami... Nikogo ze starych Gratkowiczów... Jaki smuuuuuuuuuuuuuuuuuuutek, szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hobo

wyższą rasą ??? a ja wespół z nim komsomolcem ??? Wreszcie czuję się jakoś doceniony, chyba się pozbieram i odsprzedam flaszki ( :-) ), odszukam brzytwę i jakoś sie ogolę..., albo pochlastam z radości???
A nie doczytałeś aby kolo o wydatnej pomocy rzeczonych w niewoleniu młodzieży poprzez wciąganie ich hurtem na listy HSPS, podrabianie odcisków palców i wiązanie krajkami do ogrodzeń klubokawiarni???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hyh

głowa boli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widziałem che che che

na filmie jak ciagnęli tego Rutkowskiego jechali z nim jak z taczką gówna a ten im doszczekiwał śmieć jeden. Podobało mi się to che che che che
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3xtak dla Gomułki

zalaczylisci wy zasilanie w czewie tylko na odbiory najbardziej wazne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pobierz Darmowy Kurs Do Nauki Języka Angielskiego www.eskk.esite.pl

Pobierz Darmowy Kurs Do Nauki Języka Angielskiego www.eskk.esite.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ucz

Ucz się dziecino, bo lata płyną
a rok po roku przepada w zmroku
ci co pracują przyszłość budują oni nie zginą
ucz się dziecino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ucz

Ucz się dziecino, bo lata płyną
a rok po roku przepada w zmroku
ci co pracują przyszłość budują oni nie zginą
ucz się dziecino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ucz

Ucz się dziecino, bo lata płyną
a rok po roku przepada w zmroku
ci co pracują przyszłość budują oni nie zginą
ucz się dziecino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3xtak dla Gomułki

Skoro juz zmobilizowales do nauki, to postaram sie wiecej i mocniej wiedze przyswajac.
Ale czew i tak bedzie czew.
Stasio z czewa. fajne to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry