Widok
fajnie ale ten dym.....
Bardzo fajne miejsce, super zabawa ale niestety ustawa antynikotynowa nie obowiązuje a obsługa udaje że tak ma być!!!!
powinni dostać porządny mandat!!!!
może wówczas udało by się pograć w kręgle bez tego smrodu i nerwów!
powinni dostać porządny mandat!!!!
może wówczas udało by się pograć w kręgle bez tego smrodu i nerwów!
Moja ocena
Soprano
kategoria: Kręgielnie
obsługa: 3
wyposażenie: 4
klimat i wystrój: 1
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 3
2.8
* maksymalna ocena 6