Widok

aktualna kursantka

Chodzę obecnie na kurs tańca towarzyskiego do Pana Marka. Jeśli ktoś uważa, że opinie są pisane przez jedną osobę, jest w błędzie. Kurs pod okiem Pana Marka pozwala nie tylko dobrze się bawić i odstresować po całym dniu pracy, ale także wpływa pozytywnie na ciało i ducha. To doskonały poprawiacz nastroju, który pozwala zapomnieć o wszystkich problemach, a przy okazji nauczyć się wyczuwać rytm i poprawić sylwetkę. Zdziwiłam się opinią agnes i zarzutami, że to nauczyciel z nikąd. Wystraczy wrzucić w google nazwisko Pana Marka i można się dowiedzieć kim jest i jakie są jego kwalifikacje. Jedyne nad czym ubolewam to to, że za mało ludzi chodzi na kurs tańca towarzyskiego, a szczególnie mężczyzn. Chociaż na moim kursie jest prawie równa liczba mężczyzn i kobiet. Jednak zdecydowaną zaletą tego jest to, że każdemu kursantowi Pan Marek poświęca uwagę i pomaga w poznawaniu pierwszych kroków i sekretów tańca towarzyskiego, czego nie ma w innych szkołach, gdyż kursantów jest często ponad 30. Przyszłam na kurs zobaczyć pierwszą lekcję, zapisałam się i rozważam możliwość zapisania się na salsę także u Pana Marka. Oby tak dalej! Ludzie - ruszcie się, zróbcie coś dla siebie, a nie siedźcie.
Moja ocena
oferta: -
 
poziom nauczania: 6
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry