Widok

aktywne 9 miesiecy na Orunii Gornej

Dowiedzialam sie dzis, ze beda zajecia aktywne 9 miesiecy w Centrum Sportowym na Okulickiego :) moze ktos jeszcze jest chetny z okolicy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie to jest, ja bym była chętna :) ale dopiero od maja :) i na czym takie zajęcia polegają ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Palla, to sa takie cwiczenia lekkie dla kobiet w ciazy, takie cos jak aerobik, fotness, jakies cwiczenia na pilce, podobno bardzo fajne :) a Orunia Gorna to jakies 10 minut autobusem od Gd Glownego, jadac w strone obwodnicy trzeba skrecic zaraz za rondem w ulice w lewo i tam otworzyli nowe centrum sportowe :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no juz znalazłam stronkę tego klubu, ale nie ma cennika ani w grafiku zajęc AKTYWNA MAMA, jest tylko MAMA I JA... zadzwonie i sie zapytam w jaki dni i w jakie godziny, ps ty jestes na zwolnieniu albo bedziesz ? bo widziałam ze MAMA I JA jest dwa razy w tyg o 11,00 wiec ta aktywna tez pewnie jakos tak bedzie..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te zajęcia się jeszcze nie odbywają, dzwoniłam Pani zapisała moje imie i nr tel i powiedziała, ze bedzie dzwonic jak sie wieksza kupka babek uzbiera, jak cos to ci napisze ale w razie czego masz nr Telefon: (058)322-83-50 i zadzwon:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ćwiczenia fajne
ja akurat chodzę na Zaspę, odbywają się tam gdzie szkoła rodzenia jest ul.Majewskich (koło szpitala)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze, to ja tam jutro zadzwonie :) i mam nadzieje, ze jednak jakies lepsze godziny beda, bo ja pracuje

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedziala Ci jaki to koszt moze byc? bo jak nie, to ja jutro zapytam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam zapytać.. ale z tego co widziałam to rewelacji w cenach tam nie ma .. ale zadz i zapytaj :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwonilam i rzeczywiscie dopiero zbieraja grupe, zostawilam swoje dane :) podobno koszt taki jak aerobik 20 zl pojedyncze wejscie lub karnet ok 130 zl za 10 wejsc :) moze sa jeszcze jakies chetne?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Cieszę się widząc taki wątek:) Zadzwoniłam i również się zapisałam. Jestem podobno piąta i Pani powiedziała że jest duża szansa by te zajęcia ruszyły niebawem. Szukałam w innych Fitness klubach, ale najbliższy organizujący takie zajęcia jest we Wrzeszczu w Galerii Bałtyckiej, kolejny na wajdeloty. Ceny podobne jak na Oruni. A mieszkając niedaleko Kowal do Wrzeszcza nie chciało by mi się jeździć:) Co do ceny to karnet ma kosztować 150 zł za 10 wejść i z każdym kolejnym m-c korzystania cena będzie spadała o 10 zł, osobne wejście 20 zł. Godziny nie znane, dla mnie nie ma różnicy, bo jestem na L4.
Miło było by poćwiczyć z innymi ciężarnymi- zauważyłam, że jedna z Pań ma termin na 09/10/2008, ja mam na 10/10/2008 :) Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje nie długo na zajęciach:)
Iza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
M się śmiał, że od maja ide na zwolnienie żeby "odpocząć' a już szukam sobie jakiegos zajęcia.. hehe

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ja tez sie chętnie wybiorę na te zajęcia na Oruni - powiedzcie mi tylko od którego miesiąca można bezpiecznie ćwiczyc? jestem w połowie trzeciego.

"Bądź tą zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"aktywne 9 miesiecy" - przez te 9 miesiecy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz zadzwonic i sie zapisac, to bedzie nas wiecej i moze szybciej ruszy grupa :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A te zajecia Mama i ja to z jak dużymi dzieciaczkami sie przychodzi ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwoniła do mnie pani z klubu, i zajecia maja sie odbywac prawdopodobnie raz w tygodniu np po 17 i raz w weekend np rano w sob, mi to nie pasuje.. w sob zawsze sprzatam, a po 17 jest juz M, wolałabym jakos z rana albo do poppołudnia i dwa razy w tygodniu :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co, są jakieś chętne w sob na 11 ? ja chyba pójde, a zajecia pierwsze bezpłatnie:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w tą sobotę nie mogę, ale będę we wtorek i dla mnie to będą bezpłatne zajęcia :) :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tych zajęć na wajdeloty już nie ma
są teraz na zaspie tam gdzie jest szkoła rodzenia
2 razy w tyg wtorek o 16 i piątek o 15:30

a to link do stronki babeczki która to prowadzi

http://www.dorotafit.com/plan.htm

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0