alfa romeo
(22 lata temu) 13 września 2003 o 01:00
wszystki posiadaczy ar zapraszam do rozmów i dzielenia się doświadczeniami związanymi z tymi autkami zapraszam również do forum u Siwego http://www.piwo.webspace.pl/alfa/forum/index.php pozdrawiam
0
0