Widok

alga - opinia

Nie polecam!

Przyszłam do Pana Piotra z zepsutym tłumikiem i hamulcami. Poprosiłam go o zdiagnozowanie czy samochód jest wart naprawy (auto jest stare i swoje przeżyło), uprzedziłam, że jeżeli nie jest to nie chce go naprawiać. Pan Piotr zaczął naprawiać samochód bez konstultacji ze mną i zadzwonił mówiąc, że już zamówił części na 1400zł. Następnie zapewnił, że naprawa będzie kosztować maksymalnie 2tys. więc się zgodziłam. Kilka dni póżniej okazało się, że naprawa kosztować będzie 3tys., biorąc pod uwagę zapewnienia Pana Piotra ,,jeszcze nim długo pojezdzisz" zgodziłam się. Odebrałam samochód i w kółko słyszałam, jak bardzo drogie są części do mojego samochodu oraz cytuje ,,za naprawę wziąłem mało, bo tylko 6OOZŁ" oraz informację, że ,,trzeba naprawić jeszcze sprzęgło, to koszt około 1400ZŁ".

Poprosiłam o fakturę. Słowa Pana Piotra: ,,Po co Ci faktura, jak auto sprzedasz za 2tys, szkoda by było je sprzedawać." Podejście do faktury zajęło 4 dni, ponieważ 3 razy mimo zapewnień, że faktura będzie na ostatni dzień zostałam odprawiona z pustymi rękoma. Kiedy ją dostałam okazało się, że koszt naprawy kosztował 1250+120ZŁ.

naprawa miała kosztować 600, a na fakturze jednak kwota była po
Moja ocena
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ponad dwukrotnie wyższa.

Ponadto tłumik nie został naprawiony, więc auto jest okropnie głośne.

Generalnie w życiu nie zgodziłabym się na naprawę samochodu, ponieważ kompleksowa naprawa kosztowała 3000zł, które zapłaciłam + oraz łumik+sprzęgło, które jest nadal do naprawy o czym dowiedziałam się dopiero po zapłacie.

W dodatku po zgłoszeniu niezadowolenia z sytuacji, która zaszła oraz po spotkaniu w warsztacie nie usłyszałam nawet przepraszam ani jakiejkolwiek próby załagodzenia sytuacji i rekompesaty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry