Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - ocena Korzystałam z usług warsztatu dwukrotnie i bardzo polecam. Bardzo dobry...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Elżbieta - ocena Cóż mogę powiedzieć ? polecam! Super obsługa, usługa wykonana dobrze -...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Mariola - opinia polecam szczerze. właściciel pan piotr to człowiek z gatunku wymierajcacyh...
~Mariola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2023

Jarek - opinia Dokładne i precyzyjne usunięcie wszystkich uszkodzeń i rys. Wykonanie super...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 stycznia 2023

Wojciech - opinia Przygodę z Firmą Orzeł mamy około 3 lata ,zaczęła się ona od stłuczki i...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

alga - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Przyszłam do Pana Piotra z zepsutym tłumikiem i hamulcami....
~alga
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Mirosława - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem Firmę Orzeł. Tak szybko i dobrze wykonana naprawa...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

pzak - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi tej firmy - usługi blacharsko-lakiernicze ORZEŁ....
~pzak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 października 2021

Bogdan - opinia wątek zamknięty Witam. Po raz kolejny bardzo dobrze wykonana naprawa auta firmowego. Szybko...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem,usługi Firmy orzeł.oddałem do naprawy...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Wojtek M. - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem, usługi blacharsko-lakiernicze ORZEŁ
~Wojtek M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

- opinia wątek zamknięty Zakład godny polecenia. Jakość usługi oraz czas jej wykonanie - bez...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2019

Nissan Micra wątek zamknięty Rdza wychodzi po dwóch miesiącach. Żenada. Nie polecam.
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Jestem pod wrażeniem wątek zamknięty Jakość, profesjonalizm, terminowość, indywidualne podejście, uprzejmość,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 grudnia 2018

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Byłem bardzo mile i pozytywnie zaskoczony tak podejściem do klienta jak...
~sztefla
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

robota na sztukę wątek zamknięty zleciłem konserwacje podwozia oraz naprawy nadkoli z przodu (korozja na...
~kar
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta,dałem auto do lakierowania jestem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

POLECAM wątek zamknięty przyprowadziłem (właściwie to laweta) swojego Forda do zakładu na początku...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Odradzam wątek zamknięty Usługa wykonana bardzo źle były elementy do lakierowania ,które po 3...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Konserwacja wykonana rzetelnie i uczciwie brak jakiś uwag . Zderzak wgląda...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry