Widok

amatorska siatkowka

Sport Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy ktos wie, gdzie mozna pograc w trojmiescie w siatkowke. Czy są jakieś amatorskie kluby? Zespły żeńskie albo mieszane? Dopiero co sie tu sprowadziłam a chciałabym pograć choć raz w tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem ale jak cos znajdziesz to daj znac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sa treningi siatkowki w Gdansku Oliwie w PSP 35 o 18.00 w czwartki. Druzyna mieszana z przewaga chlopcow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to jest jeszcze aktualne??wiek nie gra roli??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiscie ze jest miejsce a ludzie tam graja w roznym wieku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
ja równiez bardzo chętnie pograłabym amatorsko w siatkówkę. Dajcie znać proszę jeśli będziecie mieli jakiś namiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bym sie pisal na cos podobnego. Jak wyglada z zespolami w gdansku? Probowalem cos zgooglowac ale niewiele tam jest. Bylbym wdzieczny za jekies informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A przy jakiej ulicy jest ta PSP 35 ?? Bo cos nie moge znalezc... I czy to cos kosztuje ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie pograła bym w siatkówkę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej
poszukuje ludzi i miejsca w ktorym ludzie graja w siatkowke,widzialam ze pisalas cos o sali w Oliwie czy to jeszcze aktualne?kiedy sie odbywaja spotkania?itp z gory dzieki pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!

Również poszukuję miejsca i ludzi grajacych w siatkówkę, chętnie sie przyłączę, byle w godz. popołudniowych bądź wieczornych- mój mail - andrzej.dzwonkowski@bud-el.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Ja również chetnie sie przylacze do gry jak bedzie miejsce :)
Piotr
tel 600248440
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chce! moj kontakt shirka@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie! mało Was jest? Niech jedna osoba zorganizuje to wszystko i wynajmijcie sale w jakiejś szkole. Polecam sale V.LO w Gdyni-Oksywiu. Mieści się na ulicy Dickmana 14 bodajże. Cena za wynajem to 60zł/h, ale jest druga co do wielkości sala w Gdyni( z ogólniaków).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to organizujmy sie, zróbmy cos a nie tylko takie gadanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo chetnie zagram w siatke ale nie wiem z kim
poporszę o jakies namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Ja co roku w sezonie jesienno-zimowym organizume sale dla mnie i moich przyjaciół. Wtym roku gramy w 2LO w Gdyni Sala nie jest za wielka ale dojazd OK i cena 50pln/H No i idzie się spocić. Teraz gramy do końca marca Bo w Kwietniu to już matury więc ciężko będzie. W tym sezonie to już niebawem kończymy i zaczyna się plaża. Ale jak są chętni do gry to proszę o kontakt Może uda się coś zorganizować nakolejny sezon. Zaznaczam że będę organizować sale Gdsieś w okolicach Centrum Gdyni (mowa o przyszłym sezonie) No i godziny wieczorne po 20 i zazwyczaj jest to poniedziałek. dla Zainteresowanych grających - bo poziom podnosimy z tygodnia na tydzień .
Kontakt dla zainetersowanytch p_mol@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
Jeżel isiatka aktualna i komuś brakuje do zespołu ludzi to proszę o kontakt.

krzysztof_krol_16b@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!

Ja też chętnie pograłabym gdzieś w okolicach Gdyni. Proszę o kontakt.

patrychaz@wp.pl

PS. Cześć Krzysiek! (pogadamy w niedziele na sali ;) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też chętnie pograłbym w Gdyni. jeśli już coś istnieje to napiszcie tu albo dajcie jakiś namiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez chetnie pogram w amatorską siatkówkę:)) ale wolałabym w Gdańsku ewntualnie w Sopocie.
Jesli ktos coś wie lub zorganizuje to proszę info na roza86@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukujemy 3-5 osób do gry. gramy na Morenie ul. Marusarzówny, we wtorki od 19.30 do 21. dokładne informacje pod tel. 504132187
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te wypowiedzi są dawno nieaktualne,prosimy usuwać wypowiedzi po roku . Szukamy wiadomości aktualnych nie zawalajcie strony starymi informacjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bym chetnie pograłabym w siatke , dajcie znac na emaila

jolastachowiak1979@wp.pl


pozdrawiam Jola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam sale do wynajecia trenuje siatkowke raczej trenowalam teraz przerwa wiec jak cos piszcie mam pare osob od siebie i z mila checia pogramy jestem z gdyni ewelina 500495053 piscie smski jak cos buzka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowany grą w siatkę.powiedzcie tylko gdzie i kiedy a zaraz się pojawię(chodzi o Wrocław).pozdrawiam wesley
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie dołączę do grupy grającej rekreacyjnie w siatkówkę w Gdańsku. Proszę o kontakt gg 3112322
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też pograłabym sobie w siatkę, bo od czasu, kiedy zaczęłam studia nie miałam takiej możliwości i długo już nie grałam. Jeśli ktoś będzie chciał zorganizować jakieś spotkanie na terenie Gdańska, to się piszę.
mój nr gg: 1350211
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bym sie chetnie przyłączył, jeśli jest jakieś miejsce w gdańsku to prosiłbym o kontakt gg 1320914
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez poproszę o info , gg:7632406
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz starałam się zorganizować sale do gry w siatkówke w gdańsku ale jest tak wszystko pozajmowane ze ciezko jest okolwiek znalezc. Potrzebna mi jedynie mozliwosc wynajecia sali bo osoby do gry to wiekszośc mam, ale pewnie nie wszyscy beda regularnie chodzic, wiec jezeli ktos by mial jakis namiar na szkole gdzie jest mozliwosc wynajecia to prosze o kontakt gg 3282603.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też szukam żeńskiej lub mieszanej grupy dorosłych do grania w siatkę w Pruszczu lub w Gdańsku i nie wiem czy coś się dzieje bo od niedawna tu mieszkam a chętnie pogram: imrybka@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby co, jestem kolejną osobą chętną do gry, moje namiary

GG: 8294225
Mail: bide@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie pograłabym najlepiej w Gda jeśli będzie wiadomo coś proszę o info gg: 12189679
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć Daria,
i co udało Ci się znaleźć jakąś salę do gry w siatkę?
Jesli tak i znalazłoby się jedno miejsce to poprosze o kontakt.
Pozdrawiam
promersal@gmail.com
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,

jeżeli ktoś chciałby wziąć mnie do drużyny swojej to chętnie się na to piszę. Gram na AZS-ie, ale to za mało :( Proszę o kontakt :

gg: 8273177
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, również pisze sie na jakąs amatorska siatkówke. mój mail:martynastokfisz@buziaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 21 lat chetnie pogram w amatorska siatkówke, grałam troche w liceum fajnie by było jakby gdzies niedaleko żabianki, czolgistka@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy wolne miejsce na siatkówkę :)

Gramy w Szkole Podstawowej nr 79 ul.Kołobrzeska 49 na Zaspie

Kontakt: Laura 507 476 089

Zapraszamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej..jeśli propozycja jest nadal aktualna i mogłabym pogodzic ja z zajęciami była bym jak najbardziej chętna;)

moje gadu:9394089
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce jest dalej ... mamy jeszcze 2-3 miejsca. Zostały nam 2 wtorki. Proszę tylko o kontakt o ludzkich godzinach (do 22). Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, szukam osób które grają w weekend. Mam 2 miesięczne dziecko i na tygodniu nie mogę ale bardzo chętnie bym pograła. Kiedyś grałam w siatkę ale minęło już 10 lat odkąd nie gram więc pewnie mój poziom jest beznadziejny ale mam ogromne chęci więc jesli jakas grupa mnie przyjmie to mój kontakt GG 9342134 tel. 886 784 765
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w wakacje idzie wynająć jakąś sale do gry w Gdańsku lub Sopocie?
Graliśmy do tej pory w Sopocie ale niestety w wakacje jest nieczynna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem są 2 sale na Żabiance w których ludzie grają w siatkę w wakacje. Jedna jest w szkole sportowej przy AWFie, a druga blisko deptaka na Żabiance. Trzeba się dowiadywać osobiście, bo szczegółów nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam szkoły siatkowej w Gdańsku dla dzieci od lat 11.
Namiary
GG 8080527

Skype kuki21011
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również szukam miejsca do grania dla dorosłych najchętniej w Pruszczu , okolicach lub w Gdańsku. Czy ktoś już coś znalazł? kontakt gg 5669754
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Wiem, że troszkę późno, ale gdybyście nadal grali i mieli wolne miejsce to bym się chętnie dołączyła.
moje GG 5163892
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od razu podpowiem, że w szkole na żabiance wolne są tylko weekendy (reszta terminów zarezerwowana) a ta na AWF-ie jest w trakcie reorganizacji i też na razie nic nie wiadomo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś z Pruszcza lub okolic jest chętny dołączyć do nas i grać w siatkówkę? Prawdopodobnie będziemy grać w Łęgowie lub Rusocinie albo w samym Pruszczu. Jeszcze to ustalamy. gg 5669754
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie dni i godziny w grę wchodzą? Jaki jest przewidywany koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak są jeszcze wolne miejsca proszę o kontakt gg: 3169029
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaczynamy grać od następnej środy w szkole nr 4, od 18.30 do 20. Nas na razie jest 8, a może 10. Koszt-60 zł za te półtorej godz. Można sobie przeliczyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy jeszcze 2 albo 4 miejsca więc można się przyłączyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkole nr4? LO w Nowym Porcie? Jeżeli tak to duża czy mała sala?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesteśmy chętne . 2 osoby. proszę o kontakt - natmail@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym dołączył do jakiejś grupy (Pruszcz i okolice, ew. Gdańsk) - proszę o maila okorek@g.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy macie jeszcze wolne miejsca i czy jest to męska czy żeńska siatkówka i jakie dni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również byłbym chętny. Trenowałem siatkę 3 lata. Proszę o kontakt: cinu.dob@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od pięciu lat trenuję amatorsko siatkówkę. Niestety mój wzrost nie pozwala mi na zawodowy trening siatkówki. Mieszkam w okolicy Galerii Bałtyckiej i chętnie dołączyłbym się do jakieś grupy grupy grającej w siatkówkę. Mój adres: damianchojnacki10@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM jakby ktoś potrzebowal osoby do gry w siatkowke to sie pisze nr gg 5409531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej gramy w każdą niedzielę w godz.20.00-21.30 ul.Legionów 7 jest tam pełnowymiarowe boisko do siatki(drużyna damsko-męska z przewagą męskiej części)..brakuje nam kilku osob jesli ktoś chętny proszę o kontakt alkocim@op.pl lub gg 4949599
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ul.Legionów....ale w jakim mieście?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdansk:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ma ktoś wolne miejsca na grę w siatkę to proszę o kontakt bo jestem chętna żeby sobie pograć :)
gg 7003771
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

też chętnie zacznę grać - możliwie w ciągu tygodnia po godz. 18:00.

Tel. 668014910
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,

szukam chętnych na siatkówkę w piątki o 17:00 w sali w szkole przy ulicy Meissnera 9:
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=gdańsk+meissnera+9&sll=52.025459,19.204102&sspn=10.392362,27.79541&ie=UTF8&hq=&hnear=Janusza+Meissnera+9,+Gdańsk,+Pomorskie&z=16

Siatkówka amatorska, drużyny mieszane (damsko-męskie)
Czas trwania: 2h

jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na mejla: darod1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2-3 osoby chetne do gry w siatke (studenci) trenujemy od 5-8lat. Najlepiej w Gdansku. Jesli ktos cos by wiedzial prosze o kontakt.
gg 8044399
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gadulca na tym moim kompie nie odpalę... czy znaleźliście może coś? chętnie bym się przyłączył do półamatorskiej siatkówki 501600277, z góry dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadal brakuje nam jeszcze 2 osób na 17:00 na meissnera w piątki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie się to znajduje ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy ulicy meissnera 9 na zaspie, zdaje sie ze 8 LO

w razie czego kontakt na gg 2085264
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej

czy są jeszcze wolne miejsca ??
gg 32893991
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuję 3-4 osób na siatkówkę w Gdańsku, która odbywa się w Gdańsku. tel 505-390-352
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześc!
Co do Twojej wiadomości to była bym chętna.
Pozdrawiam paula 783-544-026
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie dołączę do jakiejś amatorskiej drużyny siatkarskiej. Wiek 28 lat. Miałem 4-letnią przerwę w treningach i się trochę zasiedziałem. Gdańsk GG 28039990
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jestem zainteresowany grą amatorsko w siatkę i dołączę do jakiejś grupy w gdańsku. Mam 20 lat, gg 12997408
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Poszukuje-wzmocnien-t206305,1,204.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Poszukuje-wzmocnien-t206305,1,204.html
Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/Poszukuje-wzmocnien-t206305,1,204.html
Proszę o kontakt w/w sprawie gg 3451369
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni - Karwiny SP 42 w soboty. Ktoś chętny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2 osoby chętne, pytanie kiedy i jaki kontakt.pozdrawiam ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każda sobota, godziny 14-16, szkoła nr 42 na Karwinach.
Kontakt mail arudzia12@wp.pl lub tel 793-971-955
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Jestem chetny pograc gdziekolwiek :)
prosze o info na maila bo pelno tu roznych miejscowek.
pawel5d@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie, bardzo fajna i nowa sala/hala jest na gdańskiej przeróbce w ośrodku Drakkar, tylko cena trochę wysoka, bo bodajże 140 zł/h ale nawierzchnia jak i wielkość robi wrażenie

poza tym jeśli jeden zespół będzie grał sobie w siatkę np, to pare osób może sobie pograć w kosza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chętnie pogram w siatkę
kiedy?
gg 2399621
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna hala,byłem i polecam.
Mozna sie jakos do was przyłączyc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA WIEM MÓJ TATA COŚ TAKIEGO PROWADZI W GDAŃSKU W SZKOLE CO TYDZIEŃ W PIĄTEK ZBIERAJĄ SIĘ DOROŚLI I GRAM JEST TO W SZKOLE NA KOŁOBRZESKIEJ JA MAM 14 LAT I CZĘSTO PRZYCHODZE Z TATĄ ALE DAJE SOBIE RADĘ IŻ TRENUJE SIATKÓWKĘ. SERDECZNIE ZAPRASZAM NOWYCH DOROSŁYCH PISZCIE NA GADU GADU JAKOŚ UZGODNIMY :20084218. ZUZA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I TO KOSZTUJE 10 ZŁOTYCH ZA PRAWIE DWIE GODZINY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co prawda widzę wpisy ostatnie z kwietnia, ale może zaczyna się coś dziać w tym temacie od września???? byłabym z koleżanką chętna na amatorskie granie :D dajcie znać gdzie, kiedy i za ile :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem Za ;-) prosze o kontakt na gg 12760016 Monia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również jestem chętna!!! :) jak by ktoś coś organizował prosze o kontakt : gg 629361 Anka :) :) :) z góry dziękuje za wszelkie wieści!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć ;) organizuję z koleżankami drużynę i cały czas potrzebujemy zawodniczek. mamy trenera, a od września być może dostaniemy halę od miasta. póki co wynajmujemy Gedanię raz w tygodniu i mamy normalny trening, nie takie zwykłe granie;) Jeśli jesteście chętne, to piszcie na gg, będę informować o treningach.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj

bardzo chetnie bede grac z wami czuje sie na silach, zawsze ten sport lubilam i ogolnie kocham aktywnie spedzac czas

mój nr gg 12760016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć!

Bardzo chętnie dołączyłabym do jakieś grupy amatorskiej siatkówki od września lub października. Moje gg 37661971;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ważne żebyście trampków nie zgubili;)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam iż jestem osobą z okolic Wejherowa;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
ja również z chęcią bym pograła jeśli oczywiście jest to gra amatorska:)
Przeprowadziłam się tutaj miesiąc temu i brakuje mi siatkówki chociaż raz w tygodniu:)
mój nr gg 5799650
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj

Bardzo zapraszam na spotkanie. ja mam amatorski zespł i zbieram jeszcze chetnych. sala jest juz wynajęta, gramy 2 razy w tyg od 19 do 21 w pon i środy na Przymorzu
moje gg to 12760016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Monia
podaj jakiś inny kontakt
lub napisz tu która to sala - jeśli są jeszcze miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powinszowac zapalu, szkoda ze nikt nie robi czegos podobnego dla meskiej czesci populacji :) a moze gdzies robi ale ja nie potrafie znalezc
powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapał jest, ważne żeby się ogarnąć i znaleźć ludzi z takowym zapałem i próbować :) P.S. zapomniałam wcześniej podać kontaktu dla zainteresowanych: e-mail paurut5@wp.pl lub gg 11463419.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skąd to zwątpienie? wejdź w wątek, amatorska drużyna :o) tam buduje się męski* zespół

*) prawie ;o)
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, mam 23 lata przez całą szkołę podstawową i całe gimnazjum grałam w siatkówkę w szkolnej drużynie.
Teraz ustawiłam sobie jako tako moje życie i pomyślałam że w ramach możliwości chciałabym wrócić do sportu, zechce ktoś przyjąć na ponowne douczenie??? :) Co prawda pracuję ale zawsze mogę ustawić grafik tak że znajdę czas na mecz lub chociaż pogram od czasu do czasu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Może do nas dołączysz?

Gramy w środy 20:30-22:00.
Koszt to 8 zł za spotkanie.

Zapraszamy już dziś :)
Kontakt 608-321-120
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może mały teścik umiejętności w Kaszubskiej Lidze Amatorskiej Siatkówki?
polecam. http://www.kaszubska-siatkowka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie gracie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My gramy w Wejherowie.

AWKS Wejherowo

http://www.nightshadows.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam !

Poszukuję 4-5 osób do gry w siatkówkę , zajęcia będą odbywać się w soboty od 19 na sali gimnastycznej na Niedźwiedniku, składy mieszane poziom amatorski, zainteresowane osoby proszę o kontakt, gg 1733055 lub e-mail pablo731@wp.pl.

pozdrawiam
Paweł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej są tam u Was jeszcze jakies miejsca na siatkówce?:)może sie przydam:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukamy chętnych do rekreacyjnej / amatorskiej gry w siatkówkę. Gramy w szkole na Smoleńskiej w soboty, między 11.00 a 12.30. Brakuje nam kilku osób do mieszanego składu, aktualnie w wieku powyżej 26 lat.

Jesteś chętna/y - napisz - xsysiu@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam osób do grania w siatę.

POziom zaawansowany!

Wiek:powyżej 20 płeć : każda

Miejsce: szkoła WICZLINO

Czas 19-21 środa (godzina dzień miejsce są już ustalone i się nie zmienią)

Cena :8-10 zł

karinaant@wp.pl/4890119
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Szukam osób chętnych do gry w siatkówkę. Gramy w każdą środę w okolicach Politechniki Gdańskiej. Szukamy osób, które nie zapomniały czym jest siatkówka i z chęcią aktywnie spędzą wolny czas.
Nr gg 1350211
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a kogo szukacie-dziewczyny czy chlopaki:) jaki poziom?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chętnie pogram w gdańsku moje gg 20099019 piszcie co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siema. jakby ktos był z okolic gm. pruszcz gd, lub miał blisko do łęgowa, (ja akurat dojeżdzam ze straszyna) to jest okazja pograć. potrzeba 3-4 osob, koszt 8-10 zł. termin: ndz 18:00 - 19:30, istnieje mozliwosc przedłużenia do 2h. kontakt: tombab@wp.pl

ps. teraz bedziemy grac po przerwie swiatecznej - 8 stycznia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubie grać w siatkówkę. Jestem z Gdańska. Chętnie sie przyłącze do rozgrywek rekreacyjnych. Łukasz 725-680-634
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej :) ja rowniez jestem zainteresowana,pare lat nie grałam ale po malej rozgrzewce pewnie do mnie wroca moce siatkowki jak cos to prosze na meila excelsior09@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś byłby chętny do grania w siatkówkę w Rusocinie na Orliku za darmo? Na razie zbieramy drużynę , żeby ustalić dogodny termin, potrzeba nam jeszcze kilka osób...zapraszam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja bym też chętnie pograł w siatkówkę w Gdańsku ostatecznie w Sopocie jestem dość młody ponieważ mam 14lat ale bardzo lubię ten sport proszę o kontakt
mój e-mail : matikonert@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam wszystkich chętnych w soboty na Niedźwiednik gramy w 2h poziom amatorski, skład mieszany. kontak 505-390-352
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy i w jakich godzinach gracie?

gg:2007676
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy można się do was jeszcze zgłaszać? jakaś średnia wieku? 30+ wchodzi w grę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy można się do was jeszcze zgłaszać? jakaś średnia wieku? 30+ wchodzi w grę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście wiek nie ma znaczenia, jeśli są chęci do gry to zapraszam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak, ktoś jutro do nas dołącza, do gry na Suchaninie? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak ściślej mówiąc gdzie i w jakich godzinach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zainteresowana,ale gdzieś na Oliwie....
nie mam gg ani innych komuniktorów - czy ktoś mógłby podać jakieś namiary na fajną siatkówkę w okolicach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniołeczku gdzie na Suchaninie dokładnie gracie i kogo szukacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :-) Gramy na Suchaninie, w szkole podstawowej nr 42, godzina 18;30. (skladamy sie zazwyczaj tygodniowo po 10-15 zloty, w zaleznosci od tego ile jest osob danego dnia). W czerwcu Nam się osoby wykruszyły, także z 5 osób by się przydało :-) Zapraszam wszystkich chętnych, poziom amatorski, a moze ciut lepszy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jaki dzień gracie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gramy w poniedziałki :-) SP 42 Suchanino, godzina 18;30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś nie potrzebuje zawodnika do gry w siatkówkę najlepiej Sopot lub Gdańsk kontakt:795 385 712
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ;)
mieszkam na suchaninie i chętnie pogram w siatkówkę ;)
nie grałam 2,5 roku ale chcę do tego wrócić.
sliwkaaa@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, jestem babką po 40tce, uwielbiam grac w siatke, poziom amatorski, ale chęci duże, można się jeszcze przyłączyć , gracie w czerwcu?
Gram głównie w wakacje, mam tez całkiem profesjonalne boisko do gry w ogródku, można w wakacje czasem pograc u mnie:)
kontakt do mnie 601651474 kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, jestem babką po 40tce, uwielbiam grac w siatke, poziom amatorski, ale chęci duże, można się jeszcze przyłączyć , gracie w czerwcu?
Gram głównie w wakacje, mam tez całkiem profesjonalne boisko do gry w ogródku, można w wakacje czasem pograc u mnie:)
kontakt do mnie 601651474 kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja cos ja b.chętnie dołącze, 691 508 528 jak coś to proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, czy po wakacjach gracie dalej - sa wolne miejsca ? pawel@dc.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy jest jeszcze aktualna propozycja dołaczenia do grypy ?
ja mam 26 lat grałam w szkole sredniej oraz gim.
bardzo jestem zainteresowana, jesli jest wciaż aktualne prosze o kontakt na maila twojapracaa@wp.Pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,
U nas są wolne miejsca :) 3-4 z racji wakacji. Gramy we wtorki od 18 do 20 w szkole nr 44 na gdańskim Przymorzu:)
podaje kontakt : agi-85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a we wrześniu może ktoś organizuje grupe do gry??? taką na średnim poziomie ;p, dawno się nie grało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

Jestem chętna pograć w siatkę na regularnych spotkaniach w Gdańsku. Mam 23 lata, grałam w podstawówce i gimnazjum. Jeśli potrzebujecie kogoś do drużyny proszę o kontakt : syl89wia@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CZeść. Szukam jakiegos składu do gry w Siatke. Grywalem troche w Gimnazjum i liceum nawet Trenowalem w Klubie. Szukam kogoś skłądu który w przyszłości moze chcialby nawet do ligio amatorskiej sie DOstać Jesli ktoś szuka Pelnego zapału zawodnika do Gry To mój kontakt ravdet@gmail.com
513403987 Mieszkam w Osowej . wiec CZy gdańsk czy Sopot czy Gdynia nie ma dla mnie znaczenia. mam 21 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdańsk złota karczma
http://forum.trojmiasto.pl/AMATORSKA-DRUZYNA-t185595,1,12.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja jestem chętna. całą podstawówkę i lic trenowałam siatkówkę, teraz mam dużą przerwę, mam 29 lat ale chętnie przyłączę się do jakiejś grupy:) mój kontakt j.kloskowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to zaproszenie jest jeszcze aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Wie ktoś może gdzie w Gdyni można pograć w siatkówke?? Najchętniej przyłączyłbym sie do jakiegos składu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podłączam się :) również szukam grupy w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chciałbym się dołączyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej mam 19 i bardzo tesknie za gra jak by co to jest moj nr 513961099
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mamy 2 wolne miejsca na siatkę w Gdyni. Gramy we wtorki 20 -22. Chociaż spotykamy się od wielu lat, to utrzymujemy poziom średni.
Kontakt: narty2012@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest taki turniej organizowany w porcie. PortVolley. Jak ktoś jest chętny to niech na facebooku wpisze portvolley i tam jest więcej informacji :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie dołączyłabym do jakiejś grupy amatorskiej siaty.. w prawdzie grywałam w podstawówce i mój poziom na chwile obecną nie jest jakiś super, ale brakuje mi gry i bardzo chetnie bym sobie popykała ;)
mieszkam w Brzeźnie, więc jeżeli chodzi o Gdańsk to pasuje mi gdziekolwiek ;) Jeżeli potrzebujecie dodatkowych osób do gdy, piszcie prosze: recallize@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli jest ktos chetny to gramy w poniedzialkina zabiance . Wszelkie inf na mail mariuszskierkowski@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Bardzo by mi zależało na grze w siatkę - dawno nie grałam ale uwielbiam ten sport.
Czy na Morenie organizujcie siatkę? Bądź w gdańsku do godzin dopołudniowych ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może coś w gdyni by się znalazło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,ja również chętnie pogralbym w siatkówke.od tygodnia mieszkam w Gdańsku także całkowicie jestem zielony w sprawach gdzie by mozna sie poruszac.gdyby cos ktoś wiedział to prosze o kontakt adamwoloch@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam wobec tego
https://www.facebook.com/groups/285155411601134/

cos zaczyna byc ogarniane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy coś wiadomo w tym temacie w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.Mieszkam na Żabiance.Mam 15-cie lat i chętnie pogram w siatkę.Gdyby było wolne miejsce w drużynie to proszę o kontakt tel.661-189-746
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bardzo chciałbym pograć w Gdyni, ewentualnie Sopot, Gdańsk.
Pogonnemec@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry