Widok

francuski manicure ze zdobieniem paznokci?!?!

jestem bardzo nie zadowolona z usługi wykonania francuskiego manicure ze zdobieniem paznokci,ktore zajęło pani dokładnie 10 min i afektu nie ma niestety żadnego!
kwota jaką zapłaciłam zdecydowanie nie jest odpowiednią ceną za 1/4 usługi ktorą pani w pospiechu wykonała!
jedna warstwa taniego lakieru i zdobienie w formie przyklejenia nalepek z bravo girl to nie jest manicure.
w salonie obok zapłaciłam za pięknie ozdobione paznokcie, utwardzone i starannie wykonane (w jakieś 40 min) - 10 pln!...
jestem bardzo rozczarowana i nie polecam
Moja ocena
PHU Sonia kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 2
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Chetnie odpowiem tej Pani na ten co najmniej dziwny komentarz , nie używamy tanich lakierów to A jesli pani tutaj faktycznie była ale sobie nie przypominamy mogła Pani wspomniec o jakie tanie firmy chodzi , jesli chodzi o zdobnictwo stosujemy powszechnie dostepne na rynku cyrkonie lub hologramy lub elementy recznie wykonane , termin taki jak naklejki z brawa nie istnieje w profesionalnym przemysle , a manicure pomylila Pani ze zdobnictwem bo to nie to samo ,a salonu obok czy w pobliżu na osiedlu sokółka nie ma to chyba wykonała Pani tę usługę w domu.

Odsyłam komentarz do moderacji jako nie rzeczowy i podejrzewam konkurencje , ale dziekujemy za zainteresowanie , jesteśmy dwa lata juz na rynku i mamy nadzieje ze stali klienci jak i nowi docenią codzienne zaaangazowanie personelu jak również to ze jesteśmy otwarci na krytyke lub uwagi o ile są one rzeczowe - Wojtek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry