Widok

andzikowa, piercing- porazka

Przekonały mnie do salonu pozytywne opinie, ja niestety się na nim przejechałam. Właścicielka i główna piercerka Andzikowa włożyła mi w przekłucie typu sideburn uwaga: banana. To kompletna fuszerka. Wyciągnełam od razu po zorientowaniu się, tylko żal osób, którym w ten sposób spiepszyła miejsce, a robiła to jak zaznaczyła przez 10 lat (100% pewności migracji) (...)
Płyn nie potrzebnie wciśnięty (prawidłowo założony industrial (!) ładnie zagoił się przemywany roztworem z soli), no ale rozumiem kasa kasa. Poza tym przyjmnie, a Biała ma sporą wiedze nt tatuaży i robi je fajnie. może się do niej wybiore :)
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: -
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy bardzo za opinię. Pozdrawiamy serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ogólnie to studio to jakaś fuszerka, do wielu tatuatorów z Trójmiasta zgłaszają się osoby z tatuażem zrobionym Studiu Świost, które wymagają sporych poprawek, więc nie rozumiem skąd Ci zadowoleni klienci. Studio chyba samo sobie wypisuje pozytywne opinie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Część klientów studia robi u praktykantek tatuaże za 50pln spodziewając się efektu jak u doświadczonej tatuatorki. W trakcie nauki tatuowania pojawiają się czasem błędy wymagające korekty i wybór u kogo zrobić poprawkę należy do klientki/ta. Ci, którzy potrzebują korekty znajdują pomoc na miejscu i wychodzą zadowoleni, a niektórzy decydują się na usługi w innych miejscach. Opinii samemu sobie nikt ze studia nie wystawia bo nie musi, robią to zadowolone klientki i klienci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry