Widok

ania przybylska

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Czy znał któś anie przybylska bliżej bo nurtuje mnie jaka była tak naprawde , jedne komanetrze są pozytywne ; cudowna miła nie gwiazdorzyłą; itp a drugie nagatywne ; że potrafiła być chamska i ordynarna.Może ktoś z trójmiasta znał ją prywatnie lub się z nią spotkał osobiście i coś napisze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
Znasz zasadę, że o zmarłych mówi się dobrze.. albo się nie mówi?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak głupim trzeba być żeby zakładać taki wątek?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
normalna zwyczajna dziewczyna,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalem ja od dziecka ale po co Ci ta wiedza to nie rozumiem...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno film ma powstać (szok!) więc dowiecie się "prawdy".
Osobiście gawno mnie to obchodzi.
Każdego dnia umierają ludzie i wielu wyjątkowych żyje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest ciekawe to : "o zmarłych źle się nie mówi " ( abstrahując od zmarłej pani Anny Przybylskiej) o żywych można powiedzieć źle cokolwiek tylko na język ślina przyniesie. Potencjalnie każdy jest w czymś konkurencją nawet wrogiem; komu przypisuje się cechy nie istniejące i urabia lub redukuje do stopnia w którym na nic dobrego nie ma miejsca w co, i tak nikt by nie uwierzył bo jak założono mu maskę trędowatego to wiadomo nie ma lekarstwa chyba że UMOWA jaką dane środowisko wyznaje ; redukcja do roli "chłopca do bicia" któremu każdy senior ,kobieta może na urągać bez obawy że dostanie w łeb . Segregujemy śmieci tak jak segreguje się ludzi chociaż śmieci mieszać nie wolno ale ludzi to już się miesza ( z g*wnem) Taka ma refleksja na spotkanie pod pergolą śmietnikową . Segregujmy śmieci dla dobra wspólnoty a ludzi i tak jest siedem miliardów .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz chyba naprawdę nudne życie, że zajmują Cię takie kwestie. Możemy ją oceniać jako aktorkę, imho, koszmarną i pretensjonalną, ale to, jaką była matką dzieciom, partnerką, córką czy przyjaciółką to już absolutnie prywatna sprawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
luźna znajomość, z racji tzw. obowiązków służbowych
zachowywała się normalnie, nie miała się za niewiadomo kogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, mamy w Polsce taki zwyczaj, że o zmarłych źle nie mówimy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Babie Doły

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie

do góry