Widok

aranżacja ściany w salonie

Czy macie namiary na kogoś kto pomógłby mi w aranżacji jednej ściany w salonie ? Kupiliśmy mieszkanie w którym jest zbudowany komin i podłączona tzw "koza". Chcemy zostawić tą opcję ale kupić ładniejszy piecyk wolnostojący . Kompletnie nie wiemy jak zogospodarować tą ścianę . Myślimy być może o jakiejś zabudowie z regipsów ? Typowych mebli niezbyt da się tam ustawić bo ściana z jednej strony ma skosy a poza tym komin idzie pośrodku tej nieszczęsnej ściany :)
Myślimy jak to zrobić aby było i ładnie i funkcjonalnie i z klimatem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przejrzeć katalog firm na trójmieście, architektów wnętrz. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona, tylko lepiej patrz na tych co mają już wystawione opinie, łatwiej nie trafić na kogoś dziwnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłabyś mi kogoś polecić ? nie jestem z Trójmiasta i ciężko mi się zorientować . Przeprowadzam się z południa Polski do Gdyni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz napisać do tej pani: ard_arch@o2.pl, może Ci pomoże :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Jaka podłoga do mieszkania? (47 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (184 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

do góry