poszedlem tam bo to niby kumpel kumpla jest wiec nastawilem sie na pozadne dziaranie.a co otrzymalem?blada plame na przedramieniu.linie krzywe byle jak pociagniete gdzie niegdzie nawet zanikaly.o wypelnianiu juz nawet nie ma co wspominac....pare kropek i kresek w miejscach gdzie powinny byc solidne wypelnienia...kolory same w sobie byly blade,nie wiem czy nie rozcienczaja ich z czyms....nie zdziwilbym sie.co do ceny....znajomy moj i ich ugadal dla mnie cene 1500 zl za rekaw...pomyslalem spoko i tylko dlatego tam poszedlem.co sie okazalo za nawet nie pol przedramienia zaplacilem 700zl....chcieli 900zl:O ale na szczescie mialem u nich znizke 30%...nie wiem jak oni to odliczyli: 30%z 900zl=700zl:)podsumowujac:nie polecam tego studia ...potrafia dziarac tylko kumpli a cala reszte kasuja jak za zboze zeby nadrobic!!!!amatorszczyzna jesli chodzi o wykonanie tattoo.poprawienie go kosztowalo mnie kolejne 700 zl.powaznie odradzam to studioo bo sa niepewni.jesli chcecie miec konkret dziare to nie idzcie tam.no chyba ze uda wam sie trafic na dobry dzien slawka.nawet ze znajomosciami nie mozna byc u nich pewnym dobrego rezultatu....NIE IDZCIE TAM!!!