czy mozna prosic szanownych sasiadow by nie stawiali aut na drodze ?
niektorzy maja problem z podjechaniem na podjaz ze wzgledu na panujace warunki
dziekuje
41
~P
37.47.239.*
(9 lat temu) 5 stycznia 2017 o 22:11
Po co takie bzdurne anonimowe posty? Opierdol sąsiada i tyle a nie na forum gdzie same trolle czytają, żenada