Widok

auta po kontraktach leasingowych

Cześć. Rozglądam się za autem, najlepiej młodym i sprawnym. Na rynku różnie bywa, wiadomo. Ostatnio trafiłem na fajne ogłoszenia sprzedaży samochodów pokontraktowych, czy też poleasingowych. Co o nich myślicie? Jakie firmy sprzedające takie samochody są godne polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To już chyba najlepiej sam sprawdzisz, bo trudno tak powiedzieć "weź to, a tamto nie". Ogólnie poleasingowe są warte uwagi, bo można dobrze trafić, tylko trzeba popatrzeć. Masz tam gwarancje, że auta były serwisowane, maja dokumentowany przebieg. To dobra rzecz, akurat. A w Trójmieście to nie wiem, chyba Master1 ma swój punkt w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam to z tym sprawdzeniem. Sam kupiłem sobie pokontraktową fabie już ze dwa lata temu właśnie z Master1. Auto działa bez zarzutu i faktycznie jest nadal w dobrym stanie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

slaba reklama,na placu stoi w 90% weksplatowany zlom ,bez mozliwosci sprawdzenia stanu technicznego w niezaleznym warsztacie,gwarancja jest ale na nic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to dobra opcja - sam użytkuję takie auto. Ale tak czy inaczej trzeba sprawdzić przed zakupem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry