Widok

aż się prosi o sąd!

Mieszkanie i garaż zagrzybione a Semeko ma bardzo głęboko moje reklamacje i za wszelką cenę próbuje mi wcisnąć, że to moja wina. Jedyną moją winą jest to, że naiwnie kupiłam od nich mieszkanie. Dzieci chorują a ja czuję się bezradna i przerażona gdy myślę o przyszłości bo boję się poważnych konsekwencji dla zdrowia.
Przy większych ulewach garaże są zalewane wodą bo tak genialnie zaprojektowano osiedle. Miejsca parkingowe bardzo ciasne, jest ich mało, a w połowie długości niektórych stoją latarnie więc trzeba się wyciskać z samochodu, żeby wysiąść.
Nie widzę, żadnych plusów mieszkania w budynkach Semeko. Zdecydowanie odradzam, bo grozi to utratą zdrowia i na pewno nerwów. A ja postaram się wyprowadzić najszybciej jak się da!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
niema miejsc parkingowych na osiedlu bo nikt niechce już kupować garaży podziemnych bo je zalewa i jak piszesz występuje grzyb a nasz deweloper nic z tym nie robi....dlacego są głusi na apele ludzi...niemogę tego zrozumieć...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Semeko

king - opinia (5 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...

do góry