Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrian - ocena Co tu dużo mówić. Profesjonalista. Szybka i sprawna usługa. Polecam bardzo...
~Adrian
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 maja 2024

Tobiasz - ocena Pan Bartek bardzo uczciwy, przez pomyłkę chciałem dać 200 zł więcej ale miły...
~Tobiasz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2024

Andrzej Marciniak - ocena Polecam z całego serca. Gdy laptop odmówił posłuszeństwa zadzwoniłem i po...
~Andrzej Marciniak
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Michał Osiecki - ocena R-E-W-E-L-A-C-J-A !! Miły Pan przyjął mój komputer do naprawy po godzinach...
~Michał Osiecki
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2024

Jerzy Sopot - ocena Wysokiej klasy profesjonalista godny polecenia .Usterkę laptopa usunął szybko...
~Jerzy Sopot
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 stycznia 2024

Mikołaj - ocena Szybka, profesjonalna obsługa. Pan Bartek bardzo sympatyczny, wszystko bardzo...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 grudnia 2023

ab - ocena szybko, sprawnie, profesjonalnie, bardzo dobry kontakt telefoniczny :-)
~ab
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2023

K - ocena Bardzo dobre opinie na internecie zachęciły mnie do oddania laptopa do...
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 października 2023

Ryszard - ocena Pań Bartek jest super. Zrobił więcej niż było umówione i uratował mój...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 października 2023

Barbara - ocena Naprawa w ekspresowym tempie. P. Bartek był u mnie niespełna dwie godziny po...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2023

Justyna - opinia Usługa wykonana ekspresowo, w dodatku z dojazdem do klienta. P. Bartek...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Agnieszka - opinia Bardzo polecam. Pomoc w różnych problemach ze sprzętem została udzielona...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Jacek - opinia Bardzo szybko usunięta usterka, polecam !
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Robert - opinia Po wcześniejszym złym zdiagnozowaniu problemu innego "specjalisty". Pan...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

ElżbietKa - opinia Bardzo polecam Pana Bartosza! Pomógł mi uporać się z problemem, kiedy sama...
~ElżbietKa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 stycznia 2023

Monika Sopot - opinia sprawa była baaardzo trudna do rozwiązania , dawałam 50 do 50 że się uda,...
~Monika Sopot
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Julia - opinia Bardzo szybka obsługa i odpowiedzialna osoba. Naprawił nie ładujący się...
~Julia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Patrycja - opinia wątek zamknięty Bardzo miły i sympatyczny,sprawę załatwił szybko,profesjonalnie i skutecznie....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2022

Roman z Wrzeszcza - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, szybka reakcja na zgłoszenie. W trakcie czynności...
~Roman z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2022

Marek - opinia wątek zamknięty Sprawny i łatwy kontakt, profesjonalna obsługa, szybki czas naprawy. Polecam.
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

63

wątków

do góry