Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hazwerk - opinia Jak zawsze profesjonalnie i szybko. I tak już od 2 lat. Wiem ,że mogę na nich...
~Hazwerk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Marzena - opinia wątek zamknięty Polecam szybko sprawnie ,profesjonalnie. Kontakt z serwisem w póżnych...
~Marzena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Jestem niezwykle zadowolona z usług firmy bITbackup. Problem został...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 stycznia 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywnie oceniam serwis. Laptop uratowany. Pan Bartek bardzo...
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Alek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony sumiennością , rzetelnością i...
~Alek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Pan Bartek odebrał ode mnie laptop, ponieważ sama nie mogłam go dostarczyć....
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

M3 - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%, Pan Bartek dokonuje niemożliwego w przystępnej cenie z...
~M3
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm, terminowość, uczciwość.
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam p.Bartka za szybka i sprawna pomoc w odzyskaniu hasła do...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Sprawnie i szybko a co najważniejsze skutecznie!!! Polecam bardzo! to będzie...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Dariusz - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu , serdecznie polecam.
~Dariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Godny polecenia informatyk wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam p. Bartka. Pomoc uzyskałam od ręki, a problem z...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam bardzo serdecznie, szybki kontakt w dogodnych godzinach i trafna...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Guderskiego Gdansk wątek zamknięty Rewelacja Pan Bartek szybko i solidnie rozwiazal problem.Fachowiec godny...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2019

polecam! wątek zamknięty Fachowa i rzetelna pomoc ze strony Pana Bartosza, szybki i łatwy kontakt w...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Pomoc pierwsza klasa!!! wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z Panem Bartoszem, miła, szybka, rzetelna obsługa i...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Znakomity serwis wątek zamknięty Pan Bartosz uratował mi "życie" przy problemach z komputerem. Fachowe porady,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Profesjonalisci wątek zamknięty Fachowo i rzetelnie. Problem z laptopem, który stanowił dla mnie nie lada...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

są naprawdę świetni wątek zamknięty serwis oceniam na najwyższym poziomie, ceny niskie, miła usługa w każdej...
~rafi Przymorze
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Polecam!! wątek zamknięty Usługa wymiany dysku wykonana w tempie ekspresowym, mimo weekendu. Bardzo...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

61

wątków

do góry