Widok

badania stolca

gdzie można oddać stolca do badania? Dziś postawiłem już 3 razy stolca a to mi się w ogóle nie zdarza. Normalnie stawiam stolca 1 raz dziennie a czasem 1 raz na dwa dni. Pytam bo nie mam żony a mówili, żeby nie czytać o dolegliwościach w intetnecie, a nawet gdybym miał żonę to i tak nie mam pewności czy by się znała na tym.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak robi się badania lekarskie w branży gastronomicznej-hotelarskiej czy ogólnie w branżach w kontakcie z żywnością to często trzeba oddać również próbkę stolca. Weź może idź na takie badania?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem czy cała sprawa aktualna bo dzisiaj znowu tylko raz poszedłem na stolca. Coś jest jednak nie halo bo wystąpiły pewne inne problemy przy tym. Nie chciałbym opisywać szczegółowo bo nie o to chodzi. Być może to jakieś zatrucie żołądkowe. Będę monitorował i wtedy jeszcze ewentualnie dopytam. Dziekuje za informacje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

biegunka to objaw - moze byc koronwirusa, tak czytałem.

a tu o koronawirusie -https://forum.trojmiasto.pl/List-otwarty-do-ministra-Szumowskiego-t956768,1,140.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Melduję, że ja już po kupie.
Było słodko i radośnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatecznie stolca udało się przebadać w Nowym Porcie. Nic w moim stolcu nie wykryto a częste oddawanie stolca było wynikiem zmiany diety i przejedzenia. Okazuje sie tez ze do badania nie trzeba zawozić całego stolca jak ja zawiozłe., wystarczy mały kawałek w pojemniku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry