Odpowiadasz na:

bambam

Wkoncu ktos cierpiacy Spotkajmy sie w tej nowej kawiarni w krewetce i pogadamy Tam moga przychodzic mamy a dziecmi Tylko nie wiem kiedy otwarcie

Wkoncu ktos cierpiacy Spotkajmy sie w tej nowej kawiarni w krewetce i pogadamy Tam moga przychodzic mamy a dziecmi Tylko nie wiem kiedy otwarcie

zobacz wątek
14 lat temu
~plotkara

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry