Widok

bardzo dobra i sprawdzona wrozka

pisalam w innym watku aby podzielic sie opinia o pani zinaidzie,to naprawde bardzo dobra wrozka,ma prawdziwy talent,doskonale zna sie na rzeczy,bardzo serdeczna i ucziwa wrozka ktora chce i potrafi czlowiekowi pomoc,zwlaszcza jak ktos zagubiony,ona potrafi sprowadzic na wlasciuwa doroge,niesamowity doradca,bardzo sie ciesze ze trafilam na ta pania na forach i skorzystalam bez namyslu,inne wrozki mnie zawiodly,dopiero wrozka zinaida okazala sie trafic sedno problemu i celnie opisala moja przeszlosci i terazniejszosc,jestem pod duzym wrazeniem jej umiejetnosci i dziekuje,mozna namiary znalezc samemu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
zgadzam się w pełni z tą opinią,natrafiłam na wróżke Zinaide drogą prób i błędów,jestem pod wielkim wrażeniem jej daru i trafności przepowiedni! wrozkazinaida@wp.pl kontakt mailowy .poprzednim razem nie podalam namiaru,wiec robie to teraz,teraz jestem jeszcze bardziej pewna swych opinii o tej pani, tak jak wyzej pisalam,polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
te, wróżka, wiesz kim jestem? ^_^
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
VITALISSA to przesympatyczna wróżka, ciepły glos, dobroduszna stawiała mi kiedyś karty, bardzo dużo z tego co powiedziała pokryło się z faktami i też sprwdziło, każdy powinien sam przeczuwać jaka wróżka jest dla niego najlepsza ja spotkałam vitalisse wiem że sporo osób do niej się zwraca, potrafi dobrze moądrze doradzic i podniesc na duchu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
http://www.wrozkazinaida.aq.pl/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
ewa/mania sama ze soba gadasz? widzisz ip?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahhaa:-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
No..No...nie ma to jak rozdwojenie jazni bezrobotnej wróżki. Ale w reklamie ponoć wszystkie chwyty dozwolone..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
wrozkazinaida@wp.pl zapraszam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
"teraz jestem jeszcze bardziej pewna swych opinii o tej pani"
Ja już teraz też jestem bardziej pewny swojej opinii.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
czesc, chcialbym polecic bardzo dobra wrozke / tarocistke. jestem bezposrednio po rozmowie z nia i jestem w szoku, ze ktos mogl o mnie tyle wiedziec i o ludzi, o ktorych pytales. normalnie szok! wczesniej nie wierzylem w takie rzeczy, wysmiewalem sie, myslalem ze to bajki, ale teraz widze, ze jak sie trafi na odpowiednia osobe, ktora zajmuje sie tym z powolania, to rzeczywiscie mozna sie duzo dowiedziec... mam problemy w pracy i nie uklada mi sie kilka rzeczy, duzo sie dowiedzialem, jestem szczesliwy, ze do niej trafilem. zostawiam kontakt dla zainteresowanych, bede zawsze polecam ta pania... http://www.wrozka-ewa.com tarotewa@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry