Widok

bardzo dobry fryzjer, najlepiej gdynia

dziewczyny, ponieważ potrzebuję bardzo konkretnej stylizacji i ścięcia wg.fotki, szukam dobrej fryzjerki, która będzie wiedziała o co chodzi i nie spapra sprawy......bardzo mi zależy, możecie polecić kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo może ktoraś z was jest fryzjerką:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak mieszkałam w Gdyni chodziłam do "Roberto" na Kamiennej górze. Tam upodobałam sobie jednak nie Roberta - tancerza fryzjera :) ale Jacka. Nigdy nie wyszłam niezadowolona. Moje fryzury może nie były wymyślne, ja natomiast byłam bardzo zadowolona z koloru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
vertigo gdynia witawa, ale wyłącznie Pan Marek!!! nikt inny niestety jest tak dobry zę terminy na dwa miesiące teraz w czerwcu będzie można się umówic na sierpień ale polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja również polecam Jacka :D Profesjonalista, włosy ścinane na sucho, więc od razu wiadomo jaki będzie efekt, a zaręczam, że super :) Nigdy nie wyszłam niezadowolona, po umyciu w domu włosy wyglądają i układają się tak samo jak po wyjściu od fryzjera. A w międzyczasie można popatrzeć jak tańczy podczas pracy drugi fryzjer - Robert :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem zachwycona http://galopujacypancernik.pl/modele-myjni-fryzjerskich/ super fryzjer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a próbowałaś szukać przez panoramę firm? moja siostra tak znalazła kosmetyczkę i chodzi do niej do dziś. weź sobie wpisz fryzjer i gdynia i powinno ci się pojawić sporo wyników. może będą tam też jakieś opinie, więc sobie będziesz mogła sprawdzić czy ludzie są zadowoleni czy nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
asia, a mozesz podesłać fotkę tej fryzury? Ja jestem fryzjerką i chętnie zobacze co tam masz ciekawego.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam montownie fryzur gdynia.redlowo
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja również polecam montownię fryzur a szczególnie panią kasie- szybko, zwięźle i takie ścięcie żę bez problemu się układa w domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja nie polecam montowni fryzur, nie słuchają klientki i robią wszytsko jak im się podoba - MASAKRA!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie montownia fryzur przereklamowana, tuz przedmoim slubem sprzepirzyli mi wlosy, nawet siedo tego przyznali, ... ale nie umieli poprawić, skasowane 300 zł... MASAKRA!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam fryzjer "Brygida" salonik przy ul. Śląskiej 32, vis-a-vis restauracji Moon. Bardzo miła pani Brygida, która jest mistrzem fryzjerstwa, a robi taniej niż gdzie indziej. Polecam. tel. 692-278-264
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam

Ja polecam Galerię Fryzur na Armii Krajowej, byłam u pani Marzeny też ze zdjęciem z czasopisma, ostrzygła bardzo ładnie, tak jak chciałam, do tego miałam farbę, nie byłam pewna do koloru, ale doradzono mi piękny brąz. Na pewno pójdę znowu i polecam serdecznie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja jestem fryzjerka mój numer 507352382
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Faktycznie salon na Armii Krajowej jest swietny.Atmosfera bardzo rodzinna.Farba w wykonaniu p.Blanki rowniez okazala sie strzalem w dziesiatke i jestem ogromnie zadowolona.Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla manie najlepsze fryzury nawet takie ja mają gwiazdy na zdjęciach w tych kolorowych pismach zrobią w salonie kosmetycznym w Gdyni zobaczcie sobie na ich strone mają tam jeszcze wiele innych zabiegów http://www.kosmetykajolanta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przed Sylwestrem wybrałam się do salonu La Monique i wyszłam z niego bardzo zadowolona. Nie tylko zrobiłam tam sobie super fryzurkę, ale zdecydowałam się na profesjonalny manicure a nawet zabieg liftingujący!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

DolceVitaSalon na Skwer Kościuszki 18 - polecam! fryzjerstwo i obsługa klienta na wysokim poziomie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Beauty Spot to jest fajne miejsce na jakieś lepsze upięcie ;) Mają też super kosmetyczkę do której chodzę od jakiegoś czasu, dlatego ja osobiście to miejsce uwielbiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100% z Anitą! Moja zona i ja również korzystamy z usług salonu Dolce Vita Salon. Zawsze wychodzę zadowolony. Wysoki poziom obsługi, Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Monika z Twój Mobilny Fryzjer. Tak profesjonalnych, dokładnych, słuchających klientek to ze świecą szukać w tych czasach! https://twojmobilnyfryzjer.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak jest teraz z terminami do fryzjerów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam fryzjerki z salonu Dolce Vita Eksperci Urody - to najlepszy salon w całej Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku na Srebrnej 16 Pani Elwira ma swoje stoisko. Super fryzjerka z fantazją, która świetnie potrafi doradzić. Proponuję zadzwonić i umówić się na wizytę tel. 694 665 333.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może zainteresuje Cię oferta fryzjera http://www.mlsalon.pl dużo czytałam dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wejście do tego biznesu wymaga tego wszystkiego - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/ ?
Na jakie rozwiązania u siebie stawiacie, co robi szczególną różnicę?
Ile trwało wejście na rynek? Podzielcie się info ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jeszcze to - https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl/category/urzadzenia-fryzjerskie
Jakość rozwiązań jest kluczowa. Bez zwracania na to uwagi, cudów nie będzie.
To jest kluczowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

do góry