Widok

bardzo dobry logopeda - opinia

Moje doswiadczenia z pania Ostrowska sa jak najbardziej pozytywne. Uczeszczam z synem na zajecia dwa razy w tygodniu i widze ogromna poprawe w komumikacji synka. Jeszcze kilka mies. temu moj syn porozumiewal sie monosylabami. Dzis mozna sie z nim porozumiec prostymi zdaniami.
A jeszcze niedawno bylismy tacy zalamani!! Co jeszcze moge napisac? Gabinecik bardzo przytulny, czysty z mnostwem gier.Moj synek przed kazda wizyta pyta mnie .' ciekawe w co dzis bede sie bawil u pani'. Jego usmiech i postep w mowie to dla nas wielka radosc i nagroda. Magdalena Tachowiak
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przereklamowana i przechwalona,nie jest taka dobra jak opisujecie ,nie mila inic mi nie pomogla.Byla pacjetka z Gdanska.A koszty wizyt bardzo wysokie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jeśli wziąć pod uwagę fakt, że terapia u pani Ostrowskiej trwa godzinę, a nie pół godziny jak u wielu innych logopedów, to tak naprawdę jest to jedna z najtańszych logopedek w Trójmieście. Wystarczy porównać cenniki na stronach tych najbardziej popularnych gabinetów. Sam jestem pacjentem, a raczej moje dziecko. Zatem opinia pachnie zazdrosną konkurencją. To takie typowo polskie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry