Byłam w tym gabinecie już kilka razy na rożnych zabiegach i uważam ze jest świetny cisza spokój mila i profesjonalna obsługa Pani kosmetyczki :). Duzo zabiegów o naprawdę przyzwoitych cenach w porównaniu z innymi gabinetami. Polecam również zabiegi w kapsule świetny relaks coś naprawdę przyjemnego.Duzy plus to ze nie trzeba czekać długo na termin wizyty. Polecam serdecznie