Widok
bardzo fajny gabinet
Byłam w tym gabinecie już kilka razy na rożnych zabiegach i uważam ze jest świetny cisza spokój mila i profesjonalna obsługa Pani kosmetyczki :). Duzo zabiegów o naprawdę przyzwoitych cenach w porównaniu z innymi gabinetami. Polecam również zabiegi w kapsule świetny relaks coś naprawdę przyjemnego.Duzy plus to ze nie trzeba czekać długo na termin wizyty. Polecam serdecznie
Moja ocena
CHARAL
kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 6
oferta: -
jakość usług: 6
klimat i wystrój: 5
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6