Widok

bez WF

Temat dostępny też na forum:
jeżeli chcesz aby Twoje dziecko miało bardzo mało WF to polecam.
Mimo, że szkoła ma dwie sale gimnastyczne notorycznie nie ma WF'u. Pan dyrektor wynajmuje sale w godzinach nauki dzieci.
Angielski na bardzo niskim poziomie. Bez korepetycji albo kursów ani rusz.
Są oczywiście inne uwagi ale nie odbiegają od uwag do innych szkół. Cóż poziom nauczania zależy tylko od rodziców. Ile zafundujesz lekcji wieczorem tyle dzicko się nauczy.
Zdecydowanie nie polecam.
BUFONADA.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bzdura totalna!!! Lekcje WF nigdy w szkole nie były odwoływane a na pewno byłoby tak gdyby sale dyrektor wynajmował w godzinach nauki dzieci. Poza tym oprócz zajęć WF szkoła oferuje mnóstwo bezpłatnych zajęć dodatkowych typu unihokej, siatkówka, koszykówka, piłka nożna. Zajęcia te odbywają się się w godzinach popołudniowych. Być może dyrektor wynajmuje sale ale jest świetnym organizatorem dlatego nie jest to odczuwane przez dzieci w najmniejszym stopniu. Pieniądze z wynajmu przeznaczane są z pewnością na rzecz szkoły której wyposażenia pozazdrościć może niejedna prywatna szkoła. Nasz syn w tym roku ukończył osiemnastkę, bez problemu dostał się do wybranego gimnazjum a dobre nawyki wyniesione z podstawówki pozwalają mu bez trudu kontynuować naukę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry