Szkoła Podstawowa nr 18

Szkoły podstawowe

Gdynia, Ignacego Krasickiego 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła pdst nr 18 w Tychach wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły, porąbani nauczyciele oraz zarząd chyba same lewaki,...
~Frank
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

Super szkoła wątek zamknięty Szkoła pomimo tego, ze jest przeludniona daje poczucie bezpieczeństwa i jest...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Szkoła przyjazna dzieciom wątek zamknięty Mimo tego ,ze jest w szkole bardzo dużo uczniów, Mam poczucie, że podejście...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Renoma szkoły bardzo na wyrost wątek zamknięty Szkoła jest koszmarnie przeludniona. Dzieci chodzą do szkoły na zmiany ( 3...
~Omnin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Szkoła z klasą wątek zamknięty Wspaniała szkoła! Kompetentne grono pedagogiczne i atmosfera przyjazna...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Najgorsze wspomnienia z tej szkoly w zyciu wątek zamknięty Moje wspomnienia z tej szkoly sa okropne. Takie same jakie bylo cale moje...
~M Krol
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Super szkoła wątek zamknięty Nauka w tej szkole jest przyjemnością, nie stresem. Szkoła zapewnia poczucie...
~Zadowolony rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Świetna szkoła rozwijająca dzieci wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła dla dzieci zdolnych, chcących rozwijać swoje...
~mama ucznia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

jakie kryteria brane są pod uwagę przy przyjmowaniu dzieci z poza rejonu? wątek zamknięty Jakie kryteria brane są pod uwagę przy przyjmowaniu dzieci z poza rejonu?
~zastanawiający się
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2011

Najlepsza podstawowka w Gdyni !!!! wątek zamknięty Do 18 chodzila corka, ale ja tez bralam duzy udzial w zyciu szkoly. Nic jej...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Tragiczna SZKOLA W GDYNI. Rankingi to klamstwo wybircze ! wątek zamknięty Pozim nauczania: powim, ze przecietny.....dlaczego, bo dzieci tam sa...
~Ktos
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

szkoła wątek zamknięty oceniam bardzo wysoko!!! rewelacyjna opieka w świetlicy i klas 1-3. Moja...
~kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

gleboki socjalizm wątek zamknięty To, ze cisna tam dzieciaki od malego, to jeszcze nie oznacza, ze szkola jest...
~duzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 października 2015

Świetna przyjazna szkoła wątek zamknięty Bardzo bezpieczna szkoła, przemiła kadra, dyrektor z powołaniem, dobre...
~rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

bez WF wątek zamknięty jeżeli chcesz aby Twoje dziecko miało bardzo mało WF to polecam. Mimo, że...
~Lechu
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Przereklamowana wątek zamknięty Szkoła jest przereklamowana. To nie nauczyciele są dobrzy (moim zdaniem są...
~qwerty
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

polecam wątek zamknięty Polecam chociaż nie ma ideałów. 90% nauczycieli jest super, ale jest jeszcze...
~A
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

17

wątków

do góry