Widok

bezczelny kelner w czarnej koszuli

chcielismy cos przekasic z cala rodzinka w niedzielne popoludnie. bylismy tu wczesniej dwa razy i choc mielismy pewne zastrzezenia to wracalismy ponownie. kelnerzy zawsze sie bardzo starali i mogli liczyc na nasza wdziecznosc. tym razem miarka sie przebrala. moja noga tam wiecej nie postanie. trzy wolne stoliki zawalone brudna zastawa.na pytanie o wolny stolik kelner w czarnej koszuli lekcewazaco odpowiedzial ze jak bedzie ktos wolny to posprzata. na pytanie ile mamy czekac wzruszyl ramionami. gdzie oni szkola tych ludzi. zli odeszlismu nie zatrzymywani przez nikogo. w zamian polecam bistro hiszpanskie Mercado w quatro towers. swietne dania dla maluchow. nugettsy robione na miejscu a nie jakies mrozone swinstwo. dla doroslych ciekawe dania.polecam trzymac sie z dala od sphinx'a.
Moja ocena
Sphinx kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do Sphinx-a w Alfie chodzę przynajmniej 2 razy w tygodniu od przeszło roku. Nigdy nie spotkałem się z jakimikolwiek uchybieniami ze strony obsługi, a jedzenie bardzo mi smakuje. Francuskie pieski powinny się stołować w Hiltonie, albo w Grandzie w Sopocie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry