Sphinx

Restauracje

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia - ocena bardzo dobre jedzenie i obsłużyła mnie Pani Wiktoria
~Julia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 lutego 2024

Małgosia - ocena Miło, przyjemnie i bardzo smacznie
~Małgosia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Julia - opinia Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa pani Julii, polecam
~Julia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2023

Gość restauracji - opinia Stary dobry Sphinx ! Obsługa bardzo miła I pomocna, dania smaczne i bardzo...
~Gość restauracji
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Marianna - opinia wątek zamknięty W restauracji Sphinx najlepsza jest obsługa. Wystrój tej w CH Alpha jest...
~Marianna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 grudnia 2021

Porażka wątek zamknięty Była to pierwsza i zarazem ostatnia wizyta w Sfinksie, absolutne...
~...
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 września 2016

Przykra p. Menager ... wątek zamknięty Chodzę do tego sphinxa prawie co tydzień , zawsze przy tym samym stoliku i...
~Były staly klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2015

Miła obsługa wątek zamknięty Ostatnio razem z rodziną z okazji Dnia Dziecka wybrałam się z dzieciakami i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Nie takie potrawy jak w menu wątek zamknięty Wybraliśmy półmisek dla 2 osób , a tu prosze mało mięsa , sprawdzamy w menu a...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

KATASTROFA wątek zamknięty Wielokrotnie jadłam w tej restauracji, zawsze było wszystko ok. Dzisiaj...
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Zero kultury. wątek zamknięty Totalne dno niestety. Szukałem restauracji w której mógłbym jeść codziennie,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

SUPER wątek zamknięty Przystepnosc cen super,klimat i nastroj jaki panuje w restauracji super...
~Kozakiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Jakaś Żenada. wątek zamknięty Nd. 06-10-13 godz. 18:30 Powitanie Klienta/Gościa: Pozostawia wiele do...
~Cezar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Tragedia wątek zamknięty Czas oczekiwania na jedzenie ok. 20 minut. Po czym dostajemy jedzenie w...
~monia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Sympatycznie, miło, profesjonalnie wątek zamknięty Byliśmy razem z mężem i dzieckiem w zeszły wtorek na zakupach i zaszliśmy do...
~Mirka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

KELNERZY ALFA CENTRUM wątek zamknięty Ja sie zwracam z gorącą prośbą do właściciela. Bo kelnerzy to jest jakaś...
~Adrian
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Fatalna obsługa wątek zamknięty Niski kelner obsługujący zewnętrzne stoliki kpi sobie z klientów. Może...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Maja - opinia wątek zamknięty Byłam dziś na obiedzie. Obsługa w tym lokalu jest fatalna. Zamówiłam duży sok...
~Maja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Jedzenie tragedia wątek zamknięty Zamówiliśmy rosół oraz shormę. Kaplica. Kiedyś Sphinx to była dla mnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

bezczelny kelner w czarnej koszuli wątek zamknięty chcielismy cos przekasic z cala rodzinka w niedzielne popoludnie. bylismy tu...
~wściekły
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry