Widok
beznadzieja
Nie polecam, już ok miesiąc czekam na swoją dietę za którą zapłaciłem z góry. Pani bardzo chętnie przyjmuje pieniążki ale pracować to chyba nie bardzo jej sie chce. Wielokrotnie musiałem się upominać o moją rozpiske. Jak juz musicie tam iść to płaćcie po otrzymaniu diety.
Moja ocena
Mój Dietetyk
kategoria: Dietetycy, leczenie otyłości
obsługa: 3
jakość usług: 1
czas oczekiwania: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.4
* maksymalna ocena 6