Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia wątek zamknięty Miałam już za sobą kilka diet odchudzających. Chudłam, a następnie waga...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

beznadzieja wątek zamknięty Nie polecam, już ok miesiąc czekam na swoją dietę za którą zapłaciłem z góry....
~to chyba jasne
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

opinia wątek zamknięty Skorzystałam z pomocy Pani Beaty internetowo.aby ułożyła mi jadłospis.Bardzo...
~isia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Pod opieką Pani Sandry udało mi się schudnąć bez stresu, smacznie i zgodnie z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Polecam Panią Mirkę!!!!!! wątek zamknięty W marcu rozpoczęłam dietę odchudzającą zgodnie ze wskazówkami, które...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Dostałam bardzo szczegółowy jadłospis wegetariański, a przy tym potrawy były...
~MR
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Polecam poradnie dietetyczną ,, Mój dietetyk" i panią Sandrę Kupc :) Świetne...
~Renata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Z czystem sumieniem mogę polecić poradnię Mój Dietetyk i Panią Beatę....
~P.J.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

polecam !!! wątek zamknięty z całego serca polecam usługi pani Beaty! Pełen profesjonalizm, świetne...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Warto pójść i się przekonać, że dieta to nie zło tylko kilka wyrzeczeń które...
~Hubert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Sylwia - opinia wątek zamknięty Polecamy wszystkim skorzystanie z usług pani Beaty Krawczyńskiej. Jest...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

zdecydowanie polecam!!!!!!!! wątek zamknięty zdecydowanie polecam!!!!!!!!
~ES
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam wizytę u pani Mirki, w centrum Gdyni, na Armii Krajowej. Z 59kg w...
~Ala
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

schudłam 6 kg - na razie :) wątek zamknięty jestem zachwycona. Pani Mirka wychwyciła wszystkie błędy żywieniowe, które...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

SUPER KOBIETA:) PANI MIRKA WESTPHAL wątek zamknięty POLECAM BARDZO TĘ PANIA DOKTOR. WE WRZESNIU WAZYŁAM 106,9 KG, TERAZ JUŻ MNIEJ...
~KARINA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 listopada 2011

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Schudłam 14 kg zdrowo bez głodzenia się. Jestem zadowolona w 100 % Cena może...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Podziękowanie wątek zamknięty Nie chciałbym aby to była laurka, ale rzetelna ocena i dla czytelnika...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Uczestnicząc w programie dietetycznym, spotkałem się z niezwykłą życzliwością...
~Maciej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

suuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!! wątek zamknięty Witam wszystkich! Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 listopada 2009

Polecam wątek zamknięty Kiedy zgłosiłam się do poradni do P.Marty bardzo chciałam schudnąć chociaż 20...
~Regina Piątek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

26

wątków

do góry