Widok

bielizna -która lepsza???

Wesele Temat dostępny też na forum:
kochane, wiecie jak wygląda moja sukienka i teraz która bielizna lepsza pod nia???

ta
image

czy ta
image
w tej 2 gatki takie same jak w tej pierwszej

chyba ta 2 co??? czy może jednak ta gładka???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się podoba ta druga. Gdzie można ją kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak wygląda Twoje suknia, ale bardziej podba mi się druga bielizna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
druga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta Pani na zdjęciu nr 2 ma w ręku amarylisa, ja będe miała 2 takie w "wiazance ślubnej" jak myslicie ładnie będzie????

a co do bielizny to wybrałabym nr 2

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta pierwsza jest prosta i delikatna, a druga lepiej podtrzymuje cycki- przynajmniej tak wygląda, ponadto ta koroneczka przy staniczku jest b.sexi .Wybrałabym 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwiatki beda pieknie wyglądały czerwcowa...

no a co do bielizny, to kurcze chyab faktycznie ta 2, a czkolwiek ta 1 bardziej uniwersalana , a do 2 bardziej gatki pasuja z tyłu z koronką..

a bielizne można kupic w sklepach z bielizna Lilly - ale gdzie jest w Gadńsku to nie wiem.
Ja w swoim salonie gdzie suknie kupuje bedę sie w nia zaopatrywac...
ale to jest w W-wie...

cmoakski za szczere opinie :o)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to moja sukienka, dla nowych niewtajemniczonych forumek ;o)))

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej mi się podoba druga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meg-jesli te gatki do 2 bielizny sa takie same jak do pierwszej to mają koronke tylko ze z tyłu-przyjzyj sie tam jest obok rysunek z tyłu.

A bielizne z Lilly widzialam w ETC na pietrze w takim małym sklepiku.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie bielizna druga :o)

[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi się bardziej PODOBA PIERWSZA ;)
ale ja zawsze staje okoniem i mam inne zdanie :)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój chłop właśnie mi powiedział ze amarylisy są wielkie i brzedkie załamka... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czerwcowa w ogóle się tym nie przejmuj!!!
Wiesz faceci tak naprawde w ogóle takich rzeczy nie dostrzegają...
jak zobaczy twój bukiet to pewnie stwierdzi że piękny i powie że "te amarylisy to nie są takie złe" hihihi Na tym zdjęciu po prostu wyglądają na bardzo wielkie "drzewce" na pewno w bukiecie pieknie będa się komponowac....
I żeby nie było że nie doceniam męskiego poczucia estetyki ;o)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem agusia i oto chodzi -widziałm bielizne na zywo, wiem jak wyglada... ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obie są piękne ale ja chyba wybrałabym drugą - jest seksowna!!!!!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te gatki tez mi sie za bardzo nie podobaja z przodu ale tyl maja super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem oba komplety są ładne, a który bardziej pasuje...? ten, który Tobie bardziej się podoba, bo my i tak ich nie zobaczymy spod sukienki ;-)

PS. Amarylisy są faktycznie ogromne -mam w doniczce to wiem ;-) Ale wszystko zależy od tego jak wiązanka będzie skomponowana.

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stanik drugi, a gatki z przodu sa paskudne (tył ok)- faceci raczej nie lubia takich. Moj woli bardziej wyciete z przodu, wyzsze i ciensz po bokach. Poza tym lepiej, smuklej sie w takich wyglada.Ale jesli Twoj luby nie bedzie Cie w tym ogladal to spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem gatki są fajne :-) a faceci to tak naprawdę nie zwracają za mocno uwagi na to w czym chodzimy ;) a już na pewno w noc poślubną będą bardziej skoncentrowani na nas a nie na naszej bieliźnie ;)

[img][url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
[/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, niestety zwracaja uwage i to bardzo- tylko o tym glosno nie mowia.Witch napisał(a):

> moim zdaniem gatki są fajne :-) a faceci to tak naprawdę nie
> zwracają za mocno uwagi na to w czym chodzimy ;) a już na pewno
> w noc poślubną będą bardziej skoncentrowani na nas a nie na
> naszej bieliźnie ;)
>
>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie druga...koniecznie do tego pasi pończochy;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Meg kup drugą:):)Ja na początku kupiłam stanik w stylu 1. i...potem jak zobaczyłam model skoronką to zachorowałam na niego takze lepiej od razu kup to co cię bardziej ucieszy:):)A majteczki są superowe..

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) druga

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie drugi komplecik! Jest bardziej pociągający !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rybka -daj se na luz... błagam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sukienusia bardzo ładna... a bielizna zdecydowanie ta druga... jest bardziej zmysłowa:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja i tak uważam, że pierwsza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ty jestes;-)))
Pozdrawiam
Elena 'wiza'
Studio wizerunku 'Elena'
www: www.elena-wizaz.pl
e-mail: elena.wizaz@gmail.com
www.maxmodels.pl/elena.html
tel. kom. 0 510 082 655
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no staram się jak mogę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki kochane za wasze opinie... matko, jak sie niektóre z Was czyta to ząłamać się można, że bielizna beznadziejna i jak mój chłop mnie w nij zobaczy to bedzie żygać na kilometr!!!! (sorki za dosadne słowa, ale niektóre to tu ostro przeginają)..

a bielizan na zywo i 1 i 2 piekna!!! i powiem Ci Witch ze na zywo to ta 1 mi się bardziej podoba i masz najlepszy na świecie gust!!! jkest 100 razy bardziej seksowna niż ta z koronka, z koronka wygląga na taka old -fashion, poważnie

buziakosy słodkie

do Wizy
- odpowiedz na mailu i z araz wysyłam zdjęcia sukienki zrobione na zywo... ;o)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he he he :) dzięki dzięki meg - nie trzeba tylu pochwał ;) no cóż, z takimi zdolnościami jak ja to się trzeba urodzić :) bosze, jaka ja jestem skromna ;)

no ale mniejsza z tym - bielizna jest świetna :) oby dobrze trzymala to co trzeba na miejscu, i była wygodna itd ;) szkoda, że nie znalazłam takiego modelu w gd., bo bardzo mi się podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki witch ;)))

buziakosy...
przesłac Ci zdjatko mojej sukienusi??? ;))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no baaa :) pewnie że tak!!! jeszcze się pytasz ;)
już dawno powinnaś to zrobić :) chyba jestem uzależniona :)

buziąteczka
witch_blade@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry, że się wtrącam, ja akurat nic wspólnego ze ślubem nie mam, ale wydawało mi się, że dla obojga noc poślubna jest bardzo ważna... I... Wydawało mi się że i bielizna powinna być na ta okazję wyjątkowa. A oba komplety wydaja się być strasznie... Hm... Praktyczne, pewnie wygodne, ale napewno nie sexy... No ale może ja się mylę...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja mam wrażenie że młodzi są tak zmęczeni tym dniem, że noc poślubna jest pojęciem zdziebko przereklamowanym :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasieńka,

a ja mam pyatnie do Ciebie czy masz juz wybrana sukienke???? czy wiesz jak bedzie wygladała, czy kiedykolwiek miałas ubrany stanik bez ramiaczek??? czy wiesz jakie jest jego zadanie??? czy pod swoją sukienke już masz kupiona bielizne???

to podstawowe pytania zadawane przed kupnem... czekam na odpowiedz z twojej strony...
a jesli nie masz nic wspólnego ze slubem to prosze Twój komentarz nie jest tutaj autoratatywny... bielizna ślubna to co innego niż bielizna erotyczna...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meg, ależ oczywiście, że nie jest autorytatywny. Po prostu byłam zdziwiona i tyle. To, co się komu podoba to subiektywna sprawa. A takiej ślicznej białej sukienki zapewne nigdy mieć na sobie nie będę ale miło czasem na takie popatrzeć. w końcu jestem kobietą.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz...
ja taka bielizne bede miała z przymusu... mi tez ona sie super nie podoba... i najchetniej założyłabym w super kolorze z pieknej koronki jakiś szorciki i kusy staniczek na ramiaczkach... no ale niestety, trzeba wszystko podpasowac pod sukienusie...
a faktycznie... niesadze aby noc poslubna była goraca...wydaje mis ie ze zmęczenie da się nam we znaki, a poszalejemy podczas podrózy poslubnej...

a może kiedys jedknak założysz... trzeba w to wierzyć i tyle...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm... Troszkę nie rozumiem... Z jednej strony wiele osób traktuje to jako przykry obowiązek... Czy nie lepiej by bylo rozegrać to może mniej tradycyjnie, ale tak, żeby ten dzień od początku do końca był dla was radościa a nie obowiązkiem?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj kochana,

bedzie i to wielką radoscia... widze ze faktycznie nie wiesz jak to jest...
a łapania za słówka bardzo nie lubie...
gdyby to miał być obowiazek to nie wychodziałabym za mąz za tego mężczyzne za którego wychodze....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do witch...

masz juz mailka -pod 2 adresami

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta bielizna wcale jest beznadziejna :)? mi się podoba...ale pewnie to oznacza, że ja tez jestem beznadziejna :) i na dodatek kupiłam sobie bardzo podobną......

tylko że może was oświecę, bo jak widze to niektóre nie wiedzą - bielizna ślubna jest pod sukienke i się w niej nie śpi, a więc na noc poślubną mozna założyć seksowną piżamkę, a nie bieliznę!!! zreszta pewnie macie zamiar się przed pójściem do łóżka wymyć, więc podejrzewam, że tak czy siak bielizne zdejmiecie :) ;)

szaleńczo zgryźliwa witch!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie, meg masz rację :))))
przecież nikt nie mówi że to obowiązek, ale zapewne zmęczenia nie da rady wyeliminować o!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch,

mi tez sie ona odoba, aczkolwiek widziała ładniejsze okazy, ale moge o nich zapomniec mając taka sukienke...

matko!!!! mnie momentami tak reka swieżbi ze głowa mała....

nas pisz witch do mnie, jak sukienka i gajer..... ;(((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meg! ja mam 2. bo lepiej leżała ... kupiłam jakieś 2 m-ce temu a potem na majtki czekałam ponad 6 tygodni ... i w tym sklepie w którym zamawiałam w końcu się nie doczekałam ale za to znalazłam w innym. Kupiłam takie jak na zdjeciu ale chce jeszcze dokupić pełne. Jak na złość nigdzie niema. Jakby co szukam białe pełne.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez obstaje przy bieliznie numer 2 :)

Della
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meg, obie są ładne i pasuję do Twojej sukni.
Osobiście uwielbiam bieliznę koronkową, przezroczystą, ale do tej akurat sukni pasuje taka jednolita.
A facetowi będziesz się tak podobać w Twojej pięknej sukni, że na bieliznę nie spojrzy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mila...
widze ze nasz mysli ida jedym tropem... ja po to zwalam z siebie te bileizne, aby byc bardziej smaczną... a nie tam majtorami i staniorami obwieszona byc... ;)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na noc też potrzebna jest bielizna i naprawdę warto ją mieć w swojej szafie. Na stronie: https://www.etam.pl/bielizna-nocna-wszystkie jest największy wybór bielizny nocnej w dobrej cenie i jakości - polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to przeważnie wszystko zamawiam online ze względu na obecną sytuację, chociaż nie powiem jest to bardzo wygodne i być może już zostanę przy zakupach online. Jakiś czas temu znalazłam bardzo fajną hurtownię z bielizną https://www.hurtownia-olenka.pl polecam zajrzeć, oferują bardzo konkurencyjne ceny i super jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z waszymi opiniami. Najważniejesze to uświadomić sobie, że nie każda z nas czuje się komfortowo śpiąc nago. Na rynku bielizny znajdziemy wiele różnorodnych propozycji, co z jednej strony utrudnia dokonanie konkretnego wyboru. Podstawową kwestią jest to czym się kierujemy przy wyborze. Czy będzie to wygoda, przewiewność czy może estetyczny wygląd. Różne rodzaje bielizny będą także w różnym stopniu odsłaniały nasze ciało. Dlatego tak ważne jest by brać przy wyborze wzmiankę na to jaka aktualnie jest pora roku. Z bardziej uniwersalnych produktów w kategorii bielizna nocna należy wymienić klasyczne piżamy. W lecie możemy skorzystać z wersji z którym rękawem/nogawką, mam na myśli coś takiego - https://vissavi.pl/78-bielizna-nocna Pozostaje jeszcze kwestia wyboru materiału z jakiego są uszyte. Najczęściej wybierana jest wiskoza z dodatkiem elastanu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do bielizny to zawsze zamawiam ją w http://orirose.pl/ . Posiadają tutaj piękną wyszczuplającą bieliznę, która doskonale prezentuje się na ciele. Uwielbiam stąd również gorsety wyszczuplające, są świetne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie wybór jest oczywisty http://dawthale.pl/sklepy-online-z-bielizna/ mają naprawdę niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja swojej zonie kupuje bielizne na https://ilma.pl/pl/c/Biustonosze-push-up/14 i zawsze jest bardzo zadowolona, jakos dobra i cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza bielizna na wymiar jest oferowana przez firmę Grubą nicią szyte. Polecam ich ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry