Widok

bielizna

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoras z was sie orientuje gdzie w wejherowie dostane biustonosz bez ramiaczek z podszytym silikonem? mam sukienke bez ramiaczek a nigdzie nie moge dostac dobrego biustonosza w przystepnej cenie

jak nie w wejherowie to moze w gdyni?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA kupowałam w Pucku,więc nie daleko,był spory wybór i cena całkiem normalna bo 54zł.ramiączka są odpinane i jest podszyty silikonem.Z Wejherowa do Pucka nie jest daleko i jest całkiem dobre połączenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni w Batorym, w sklepie Samanta na 2p. Kupowałam tam własnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kazdym skepie Triumph'a ale to koszt okol 100 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bielizna samanty - idealnie ta sama co w batorym - jest na hali w Gdyni. Roznica jest taka, ze jest tansza. Ja na komplecie zaoszczedzilam cos okolo 20 zl. (a kupilam to samo co mierzylam w batorym)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam bieliznę ślubną ze strony Internetowej:
http://sklep.lupoline.pl/
Szczególnie polecam model 370 jest bardzo wygodny!!! (nawet mam go terazm na sobie bez ramiączek i Świetnie trzyma biust-na prawdę jest super) Mam jeszcze z Lupo model 465 jest fajny lecz juz nie tak wygodny jak 370.
paaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam taki stanik w Agnes w Gdyni za 65 zł, jest super.
A w Wejherowie możesz kupic albo zamówić na małym rynku na przeciwko sądu, atym pasażu handlowym, u takiej pani co nie jest Polką. Też ma dobrej jakości i duży wybór, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kupiłam w Batorym. Nawet jeśli przepłaciłam (pozdróweczka Hexe!!!), to cieszę się, że dane mi było poprzymierzać - pani sprzedawczyni uświadomiła mi jaki mam rozmiar i nagle wszystkie staniki zaczęły leżeć jak ulał! A może to ona ma tak doskonałe oko, że wiedziała, w czym się biuścik najlepiej będzie prezentował...? W każdym razie wyszłam bardzo zadowolona i nie będę już kupować za szerokich w obwodzie biustonoszy,o:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry