Widok

brak posiłków

W dniu dzisiejszym miała być dostarczona do mnie paczka z dietą. Niestety nie doczekałem się na paczkę. Po kontakcie z infolinią nic się nie dowiedziałem a Pani, która odebrała miała do mnie oddzwonić, lecz na kontakt zwrotny również się nie doczekałem. Po drugim kontakcie z infolinią Pani poinformowała mnie, że kurier zostawił paczkę lecz ona została skradziona. Jesteście już kolejną firmą i NIGDY nie zdarzyło się żeby paczka zaginęła. Wstałem o 7:00 i na bramie nic nie było, więc trochę dziwne jak paczka miałą być między 6:00 - 7:00. Był to zestaw próbny więc jak na próbę dla mnie jesteście słabą firmą, która nie wywiązuję się ze swoich obowiązków, więc nie zamówię na pewno od Was już nigdy więcej ;) Pieniążki proszę zwrócić na konto, z którego były wysyłane do Waszej firmy.
Moja ocena
obsługa: -
 
menu: -
 
jakość potraw: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo oni kładą o 3 w nocy. Beż żadnej informacji, że tak zrobią. Pierwszy dzień dają do ręki, drugi dzień (nie wiem jak) wbijają w 2-3 w nocy i kładą paczkę. Mam budzik na 4 żeby brać te paczki. Też nie polecam bo ZERO kontaktu i zero informacji przed tym żę tak będą robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry