Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - ocena nowy temat Ja jestem bardzo zadowolona, wszystkie posiłki smaczne , zróżnicowane, bogate...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Jan - opinia Pierwsze zamówienie. W pierwszym dniu kurier nie dostarczył diety, firma po...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2023

Sandra - opinia wątek zamknięty To moja czwarta firma którą próbuję. Ceny nie są niskie, ale nie mam do czego...
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2019

super wątek zamknięty jak na razie bomba, zarówno menu, jakość jak i kaloryczność
~rem
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2018

brak posiłków wątek zamknięty W dniu dzisiejszym miała być dostarczona do mnie paczka z dietą. Niestety nie...
~Mateusz Bujak
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2018

radioglowa wątek zamknięty Podczas składania zamówienia na stronie bodychief określamy przedział czasowy...
~zawiedziona
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

wcale nie polecam wątek zamknięty Pierwsze co to chcialbym powoedziec ze zatrudniacie niekompetentych ludzi do...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Rewelacja, 10/10. Obsługa, jakość jedzenia i smak, super. wątek zamknięty Dawno żadna firma nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Zdrowe, ale i...
~Aniela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Wjeżdża jak Pekin! wątek zamknięty Posiłki wyglądają zdecydowanie powyżej tego co oferuje większość konkurencji,...
~Pitero
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam !!!!! wątek zamknięty Najlepszy catering !:) polecam szczerze. Jedzenie bardzo smaczne, dostawy...
~Katarzyna.W
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

NIE POLECAM!!!!! wątek zamknięty Majac na rynku taka konkurencje firma powinna wieksza wage przywiazywac do...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Godni polecenia wątek zamknięty Dietetycznie, na czas, a co równie ważne smacznie! Godni polecenia!
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

BARDZO DOBRE JEDZONKO wątek zamknięty Gorąco polecam jedzonko od Body Chief! Bardzo dobrze skomponowane posiłki,...
~Paulina T
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty zamówione jedzenie było na czas, jakościowo bardzo dobre produkty, jedynym...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Super catering. Polecam!!! wątek zamknięty Catering godny polecenia:)
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Catering wątek zamknięty Rewelacyjne potrawy po których nie ma uczucia głodu, różnorodność dań,...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Super sprawa dla ludzia w biegu wątek zamknięty Nie mam czasu gotować. Jestem strasznym korposzczurem. A po pracy biegnę na...
~Stan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Nie polecam wątek zamknięty Jedzenie dostałam w pogniecionej i brudnej torbie- jakby swoje już...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Najlepszy katering - przepyszne jedzonko. wątek zamknięty Polecam! - Pyszne, zdrowe jedzonko, wygląda także smakowicie.
~Aga sztymelska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Solidna Marka wątek zamknięty Z cateringu BodyChief korzystam od dwóch miesięcy i jestem zadowolony z...
~Carlos
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry