Widok

budowa

Poszukuje dobrej i wiadomo nie za drogiej ekipy do postewiania domu okolice gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo jest niedroga albo dobra ;) musisz sie tego nauczyc jezeli chodzi o budowlancow, ja wybudowalem wlasnie 2 dom i to OSTATNI a kupa zycia przede mna......wlasnei dla tego ze kazdy kolejny mial byc "dobry i niedrogi" :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma czegos takiego jak dobra i nie droga ! zdecyduj sie ! albo chcesz dobra ekipe i placisz za to , albo chcesz nie drogą . Jedno z dwoch musisz wybrac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge polecic dobra, alei niestety dosc droga :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piegusek,myślę ,że żle napisałeś dość drogą.oni pewnie biorą normalne,rynkowe pieniądze za swoje usługi,które są robione po "bożemu".jak ktoś robi szybko,byle jak to może wołać niby za to samo mniej pieniędzy.ja osobiście idę po świętach demolować łazienkę robioną rok temu-problemy z odpływem wody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to napisze tak jesli ktos ma sprawdzona ekipe do budowy domu to prosze o wpisywanie jakis namiarow dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Remont (8 odpowiedzi)

Kto jest chetny?

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry