Widok

buty 7 mil - wasze opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy kos miał buty marki 7mil ? czy sa dobre jakosciowo?
czy mozna je gdzies przymierzyc w Trójmiescie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę wystrzegać się kupowania półbutów &MIL, strasznie sioę odbarwiają a reklamacje odrzucaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie odradzam kupowanie butów wyprodukowanych przez 7 mil. Zwiodła mnie sympatyczna nazwa firmy. Sandały kupiłam za 249 zł. Dziwny, gruby szew buta wpijający się w górną część stopy, powodujący przekrwienia - w miejscu szycia robi się wałeczek, który zawija się do środka i uniemożliwia używanie obuwia. Producent twierdzi, że to z racji szycia na "wywrotkę" oraz dodatkowego wzmocnienia taśmą oraz że obuwie zostało nieodpowiednio dobrane, co jest bezpośrednią przyczyną dyskomfortu podczas użytkowania i w związku z tym nie może być podstawą reklamacji. Dodatkowo po kilkakrotnym złożeniu nad ową taśmą skóra jednego z butów zaczyna pękać. Taśma wygląda na jakiś sztywny plastik.
Szewc nie może się nadziwić: podobnie jak ja uważa, że takie szycie i wzmocnienie raniącą stopę taśmą widzi po raz pierwszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

do góry